پنجشنبه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » گرافیک » پوستر » مکتب سیاسی خراسان

درباره‌ یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.

۷ نظر

 1. طرحی جالبیه.

 2. با این جریان سیاسی که در بالا گفته شد ، انشالله برنامه ریزی کنید در جریانهای سیاسی اینده مردم اگاهانه تر شرکت کنند – بنده حقیر و بسیاری از هموطنان دلسوز نظام هم حاضریم در این راه بدون چشم داشت به شما کمک کنیم .

 3. آقای عباسی شما اصولگراها چند لایه پوست دارید؟؟؟
  چرا انقدر پوستتون کلفته؟؟؟

  • آقای عباسی اصول‌گرا نیستند و تقسیم‌بندی اصول‌گرا و اصلاح‌طلب را قبول ندارند. ایشان نخبگان را به لیبرال-انقلابی تقسیم می‌کنند که در این تقسیم‌بندی عده‌ای از اصول‌گرایان در قشر لیبرال قرار می‌گیرند و عده‌ای از اصلاح‌طلب‌ها در جبهه انقلابیون.

 4. يك ناظر ولايتمدار

  با سلام
  پس از خودمختاری ایالت خراسان و گرد آمدن افرادی که تاریخ مصرف شان مدتهاست که گذشته است و سوابق شازی چون قالیباف دارند، آیا این نظریه پردازی منفعت طلبانه را در پرتو نظریات و فرمایشات امام خامنه‌ای می دانید. با خود خلوت کنید و کلاه را قاضی کنید. باشد که خداوند هدایت مان کند.

  • علیکم‌السلام.
   ان‌شاالله خدا همه ما از جمله بنده را به راه مستقیم هدایت کند.

  • سلام
   فعلا که ۶ میلیون توکلی سال۱۳۸۰ شده ۱۶ میلیون رئیسی در سال ۹۶ و این نشان میدهد که جریان انقلاب رشد ۱۰ میلیونی داشته ولی ۲۲ میلیون خاتمی در سال ۱۳۸۰ شده ۲۴ میلیون روحانی و این نشان میدهد که جریان لیبرال ۲ میلیون رشد داشته و با این رشد ۸ برابری جریان انقلاب نسبت به جریان لیبرال درمی یلبیم که آینده از آن جریان انقلابیست نه لیبرالها…پس تاریخ مصرف لیبرال ها در حال تمام شدن است.بجنگ تا بجنگیم

لطفا قبل از ارسال نظر اینجا را مطالعه کنید