خانه » اخبار » سخنرانی استاد حسن عباسی در دومین یادبود شهید مدافع حرم علی تمام زاده

سخنرانی استاد حسن عباسی در دومین یادبود شهید مدافع حرم علی تمام زاده

استاد حسن عباسی، شامگاه جمعه – ۲۹ دی ۹۶ – در یادواره 427 شهید اسلام‌آباد و دومین یادبود شهید مدافع حرم علی تمام زاده که در مسجد امام حسین (ع) میدان کرج برگزار شد،گفت: آن‌کسانی که با پول بیت‌المال و هدایت و حمایت حزبی و جناحی وارد دانشگاه‌ها می‌شوند و چهره آمریکا را برخلاف سخنان رهبری بزک می‌کنند، خائن به ملت و نظام انقلابی کشور هستند.

وی با انتقاد از تلاش غرب‌گرایان داخلی تصریح کرد: این افراد با پول بیت‌المال وارد دانشگاه‌های ما می‌شوند و دم از به رسمیت شناخته شدن اسرائیل و قدرتمندی آمریکا می‌زنند و سخنان ساختارشکنانِ در حمایت از شاه فراری و پدرش و تطهیر منافقین جنایتکار بر لب می‌آورند و همچنین با پشتیبانی برخی به‌طور مداوم در جمع نسل‌های جدید در دانشگاه حاضر می‌شوند و ارزش‌های انقلابی و اصولی نظام را به سخره می‌گیرند.

این کارشناس مسائل سیاسی و استراتژیک ادامه داد: همین افراد هستند که با سخنانشان، به راه افتادن موج سوءاستفاده سلطنت‌طلبان و معاندان را در کشور موجب می‌شوند و از مطالبه گری به‌حق مردم، برای رسیدن به اهدافشان سوءاستفاده می‌کنند.

عباسی افزود: این‌ افراد، همان‌ کسانی هستند که مدافعین حرم را افرادی معرفی می‌کردند که برای پول به جنگ می‌روند تا روزی که داعش وارد خیابان‌های ما شد و مردم به‌عینه دیدند که مدافعین حرم، کجای ماجرای مقابله با تروریست قرارگرفته و از جان‌عزیز و دل‌بستگی‌های خود می‌گذرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز تشت بی‌آبرویی فرعون زمان و قدرت‌های استکباری بر زمین افتاده است، کسانی که از اعتراض نجیبانه مردم ما سوءاستفاده کردند و از تجمعات مردم برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده کردند، همان‌هایی که اعتراضات به‌حق مردم را با تغییر در شعار و نوع مطالبه، علیه ساختار و نظام اسلامی بکار بردند و منفعت خود را دنبال می‌کردند.

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: امروز ما شاهد امنیت ملی در کشور هستیم و روزی منافقین می‌توانستند با بمبی تعداد بالایی از افراد مهم کشور را شهید کنند ولی 8 سال دفاع مقدس و شکست پی‌درپی دشمن و پس‌ازآن هم فتنه‌انگیزانی که در سال 88 برای براندازی نظام به بهانه انتخابات آمده بودند، تنها توانستند 8 ماه دوام بیاورند، درحالی‌که نیروی انتظامی و بسیج با مظلومیت تمام، 8 ماه در مقابل آن‌ها مقاومت کردند.

عباسی افزود: مردم در 9 دی بساط فتنه گران را جمع کردند و امروز نیز آشوبگری‌هایی که در 8 روز جمع می‌شود، همه و همه نشان از امنیت و اقتدار و صلابتی بی‌نظیر دارد تا جایی که تمام تلاش رژیم صهیونیستی، عربستان، آمریکا و سلطنت‌طلبان به‌جایی نمی‌رسد.

وی در پایان به خطر نفوذ که مقام معظم رهبری به‌طور مداوم در مورد آن هشدار می‌دهند، اشاره کرد و گفت: باید انزجار از غرب و غرب‌گرایی واقعی باشد نه اینکه در راهپیمایی‌ها شعار استکبارستیزی سر دهیم درحالی‌که قلبمان برای دوستی با استکبار بتپد. چنین افرادی صلاحیت داشتن شغل در جمهوری اسلامی را ندارند.

منبع: خبرگزاری فارس

درباره‌ی یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.

یک نظر

  1. با عرض سلام و خدا قوت
    لطفا سخنرانی های جدید استاد عزیز را به روز قرار دهید؟سپاس