بلاگ

اهداف دیدار فائزه هاشمی با بهائیان در گفت‌وگوی تسنیم با استاد حسن عباسی

استاد حسن عباسی

استاد حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین و کارشناس مسائل استراتژیک در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت، گفت: تحرکات اخیر این فرقه با هدایت آمریکایی‌ها صورت گرفته تا برجام دو و سه را که ماهیت موشکی و حقوق بشری دارد در جمهوری اسلامی ایران کلید بزند؛ آنها به‌دنبال این هستند که این جریان نامشروع را احیا کنند.

وی افزود: دشمن از دیدار فائزه هاشمی با بهائیت نهایت استفاده را برد و الآن نیز این موضوع را با عنوان نقض حقوق بشر پیگیری می‌کند. دیدار این خانم موجب احیای مجدد این فرقه نامشروع می‌شود و در نتیجه استکبار هم در داخل و هم در خارج کشور به‌روی این مسئله موج‌سواری می‌کند.

این کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه نباید از کنار این موضوع به‌راحتی گذر کرد و آن را صرفاً ملاقات با یک زندانی بهایی تلقی کرد، متذکر شد: دیدار دختر هاشمی‌رفسنجانی با اعضای فرقه ضاله بهائیت در قالب یک قطعه از پازلی بزرگ تعریف می‌شود که از سوی دشمن طرح‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه این دیدار سهوی و اشتباه نبوده است، تأکید کرد: احتمالاً دشمنان در آینده به‌سراغ موضوعات دیگری مانند  «همجنس‌بازی» می‌روند تا با طرح نقض حقوق بشر از سوی ایران، پروژه‌های خود را جلو ببرند.

رئیس اندیشکده یقین در خاتمه تصریح کرد: بهائیت پدیده‌ای جدید است و عمری کمتر از 200 سال دارد، شبیه به چنین جریاناتی در صدر اسلام نبود و پیامبر اعظم(ص) هم هیچ مصالحه‌ای با مشرکین و منافقین آن دوره نداشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

اشتراک گذاری:

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

  • بهایی ها باید مراقب باشن که نجس نشده باشن وقتی این موجود رفته سراغشون
    لعنت به هرچی خائن پست فطرته

Comments are closed.