تقطیع مجدد سخنان حسن عباسی و کینه تمام نشدنی مخالفان/ نظر استاد عباسی درباره ارتش ایران چیست؟

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، کینه پایان ناپذیر جریان‌های سیاسی ورشکسته داخلی و خارجی از روشنگری‌های شخصیت های علمی، فرهنگی و سیاسی انقلاب اسلامی در سالیان گذشته موجب گردیده که این جریانات هربار با هدف تخریب این شخصیت ها با تمسک به تحریف و دروغ پردازی به موج های خبری را راه بی اندازند.

یکی از شخصیت هایی که به علت مواضع صریح و شفاف خود همیشه مورد غضب جریان های سیاسی منفعت طلب می باشد استاد حسن عباسی است. با جستجویی ساده در فضای مجازی می توانید به موارد متعددی از خبرسازی های دروغ علیه ایشان با بهانه هایی همچون توهین به مراجع و علما، توهین به اهل بیت سیدالشهداء و … را مشاهده کنید.

شگرد و مدل تخریب در این موارد اکثرا از طریق تقطیع سخنان چند سال گذشته با هدف القاء پیامی انحرافی از سخنان حسن عباسی می باشد که تا کنون از طریق این روش موج های تخریبی بسیاری علیه ایشان به راه افتاده است.

در تازه ترین نمونه این بی اخلاقی آشکار، شاهد انتشار سخنان تقطیع شده حسن عباسی در جلسات درون مجموعه ای کلیه کرامت در سال 89 هستیم که سازندگان سناریوی جدید علیه استاد حسن عباسی با بریدن ابتدا و انتهای سخنان بیان شده در جلسه مذکور فای صوتی را به نحوی منتشر نمودند که القاءکننده توهین حسن عباسی به ارتش پرافتخار کشور می باشد.

در بین بین برخی از چهره های نظامی کشور بی اطلاع از اصل موضوع در بازی سیاسی مذکور قرار گرفته اند و شروع به موضع گیری علیه سخنان تحریف شده حسن عباسی نموده اند. اما استاد حسن عباسی در جلسه 230 کلبه کرامت در مورد چه سخن گفت؟

در این جلسه حسن عباسی به بررسی اسناد دکترین نیروهای مسلح ایالات متحده می پردازد؛ با این محوریت که اساساً سازمان‌ها و نهادهای بین المللی مانند سازمان ملل و نظیر آن در مسائل اقتصادی، سیاسی، پزشکی، اینترنت و… بر مبنای دکترین‌های جامع ارتش آمریکا تشکیل شده‌اند و برخلاف باور مردم، این سازمان‌ها عمومی‌نبوده و زیر نظر نیروهای نظامی‌ایالات متحده اداره می‌شوند.

در ادامه جلسه استاد عباسی با ذکر دستاوردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌در صیانت از انقلاب اسلامی و در تجهیز منابع و بسیج نیروهای خود در خدمت‌رسانی به مردم و رشد و سازندگی کشور در مسائل هسته‌ای، صنعتی، موشکی و عمرانی، از اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی با هم‌کاری فتنه سبز در داخل در تحریم همه‌جانبه علیه ایران پرده بر می دارد.

اما نظر استاد حسن عباسی در مورد ارتش توانمند جمهوری اسلامی ایران چیست؟

حسن عباسی در سال 1392 در گفتگو با همشهری پایداری شماره 117 به بیان نظرات خود در خصوص ماهیت ارتش و سپاه جمهورس اسلامی ایران پرداخته است که در ادامه می آید: ” نیروهای مسلح جمهوری اسلامی‌از نیروهای مسلح انقلاب اسلامی‌جدا هستند. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی‌محدود به مرزهای جمهوری اسلامی‌هستند و نیروهای مسلح انقلاب اسلامی، مسئولیت حفاظت از انقلاب اسلامی‌را برعهده دارند.

لذا قدرت‌های چهارگانه‌ای که در ارتش جمهوری اسلامی‌است، یعنی زمینی، هوایی، دریایی و پدافندهوایی با منطق خاصی تبیین شده و در دکترین نظامی‌کشور ما آمده است؛ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی‌نیروی اقیانوسی محسوب می‌شود، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی‌نیروی هوایی برد بلند ما محسوب می‌شود و به همین نسبت نیروی پدافندی وظیفه دفاع پدافند هوایی برد بلند و گسترده در کشور را متولی است و نیروی زمینی هم ستون فقرات اصلی نیروهای مسلح در حفظ کشور است.

اما در سپاه ساختار ماموریت‌های تکمیلی تبیین شده‌است؛ نیروی هوایی که مسئولیت هوایی و موشکی را عهده‌دار است و ساختار موشک‌های بالستیکی و برد بلند در ساختار نیروی هوایی دیده شده و ماموریت‌های حوزه‌ی ارتقای فضایی در این سطح تعیین شده است.

تعیین حدفاصل ارتش و سپاه مبتنی بر تدابیر حکیمانه‌ای که رهبر معظم انقلاب در نظر گرفتند برای جلوگیری از موازی‌کاری‌ها و ارتقای رقابت تنگاتنگ و پایاپای بین دو نیروی مقتدر مسلح جمهوری اسلامی، که بحمدالله نتایج این وضعیت را در نیروهای چهارگانه‌ی ارتش روزبه‌روز در شکوفایی‌ها و ابتکاراتی که نسل جوان ارتش صورت می‌دهند و بسط دامنه‌ی ماموریت‌های آن می‌بینیم.

در سپاه هم درمیان نیروهای پنج‌گانه‌ی زمینی، دریایی، هوا و فضا،  قدس و بسیج می‌بیند که سازمان بسیج در حوزه‌ی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی امروز مهم‌ترین نهاد تولید سرمایه‌ی اجتماعی در کشور محسوب می‌شود. نیروی قدس به‌عنوان مهم‌ترین عنصر قدرت خارجی جمهوری اسلامی‌نقش ایفا می‌کند و این توان را داشته که مستضعفین درون جهان اسلام و بیرون جهان اسلام را به اندیشه و فکر خودش معطوف کند.

نیروی دریایی سپاه بزرگ‌ترین سازمان عملیات ویژه و چریکی دریایی است که در کنار نیروی دریایی ارتش، تهدید جدی آمریکا در دریا را می‌توانند خنثی کنند و نیروی هوافضایی سپاه به‌عنوان یک نیروی جوانی که قبل از انقلاب شبیه نداشته، به‌عنوان پشتیبانی نزدیک، با هواپیمای سوخو۲۵ سطوح عملیات تاکتیکی را مدیریت می‌کند و در ترابری سنگین می‌تواند نقش و جایگاه  ویژه‌ای در هوابرد داشته باشد.

در سیستم هوافضایی هم با ظرفیتی که امثال حسن تهرانی‌مقدم و سایر افرد خدومی‌که هیچ نامی‌از آنها نبود و بدون ادعا کار کردند تا به‌شهادت رسیدند قدرتی را ایجاد کرده است که یک رقم آن‌را در تسخیر هواپیمای آرکیو۱۷۰ و اسکن ایگل مشاهده کردید. این موارد، مواردی است برای کسی مثل من که از بیرون این موارد را می‌بیند و خبر دارد، شما باید برای فهم این دستاوردهای عظیم نیروهای دفاعی کشور در ارتش و سپاه از نزدیک به این نیروها سربزنید و توانمندی‌های آنها را در حوزه‌های استراتژیکی و تاکتیکی و بعضاً تکنیکی هم دنبال کنید.

ایران امروز نسبت به ۳۴سال گذشته از هر روز دیگری مقتدر تر بوده و دشمنان ما به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی نسبت به ۳۴سال گذشته ضعیف‌تر از هر دوره‌ای هستند که این برای ما حکایت از این دارد که دست خدا و توجهات خاصه حضرت ولیعصر(عج) متوجه انقلاب، جامعه و مردم  ما بوده و از این جهت ما باید سپاسگذار خدا باشیم.”

منبع نوشته: پایگاه 598

درباره یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.

11 دیدگاه

 1. ارتش به اينم اعتراض كن :
  https://telegram.me/www_598_ir/5265

 2. امشب دلم خون است و چشمانم خونبار
  آه که چه میکشیم ما از دست منافقین و ضد انقلابها و مسلمان نماها
  دلم میخواهد شمشیر بدست گیرم و همچون علی(ع) سر از بدن خوارج امروز بزنم…

  از ارتش و فرماندهان آن انتظار بیشتری می رفت که ابتدا با کمی تحقیق در این موضوع و شناخت نیت و هدف از این کار حبیث و غیرانسانی پرده بردارند بعد لب ه کلام بگشایند… واقعا تعجب آوره که یک فیلم مربوط به 7سال پیش را بردارن و تقطیع کنند و آن هم به طرز فجیع و زشت و منافقانه و بعد ارتشیان که حتما استاد عزیز را میشناسند به رگبار عذرخواهی و شکایت و دادگاه و… ببندند!!!
  دوستان بسیجی و انقلابی و جهادی فورا کاری کنند تا دست منافقین و خائنان و دشمنان استاد که نه بلکه نظام را رو کنند و افکار عمومی را نسبت به این موضوع روشن کنند تا دیر نشده… چه بسا تخریب چهره استاد عباسی همانا تخریب چهره ی نظام و ولایته و قطعا با این پیش فرض این کار کثیف را کردند…
  خدا لعنتشون کنه.

 3. دوستان عزیز دکتر عباسی باید مراقب باشه که از سخنانش سو برداشت نشه ینی طوری حرف بزنه که نشه از صحبت هاش سو استفاده کرد یا اگه حرفی زد که امکان سو استفاده رو به وجود اورد سریعا بعدش طوری تکمیل کنه صحبت هاش رو که راه پس و پیش رو از دشمن بگیره
  در این کلیپ بنده و شما دوستان منظور استاد رو میفهمیم و درجریان هستیم که ایشون جسارتی به ارتشی های عزیز نمیکنن اما باید این رو در نظر گرفت که بیننده این کلیپ فقط هواداران استاد نیستند و دشمنان استاد و همچنین کسانی که نه دوست و نه دشمن هستند هم این کلیپ ها رو میبینن و چون طوری صحبت نکردن که ادم رو مجاب کنن که این حرف توهین نیست به همین دلیل راه سو استفاده رو باز گذاشتن.
  انشاالله در اینده شاهد باشیم که استاد عزیز زود از کوره در نرن و راه رو برای سو برداشت دشمنان باز نذارن
  موفق و موید باشید

  • اصالتاً لُر

   اگر ایشان تاکنون چنین اظهارنظرهای احساسی و غیر منطقی نداشتند می شد این موضوعات را پذیرفت ولی با توجه به سوابق درخشان ایشان که بسیار آدم متغیرالحالی است این موضوعات خارج از چارچوب پذیرش عمومی است…

 4. ما که کلیپ کامل سخنرانی رو دیدیم و چیزی جز توهین نشنیدیم.حتی به طلبه ها و حوزه علمیه هم توهین میکنه.در ضمن نمیگه امریکا یه ارتش بی تفاوت میخواد.میگه امریکا یکی رو میخواد مثل ارتش.که اگه ملتو اب ببره ارتش هیچ واکنشی نشون نمیده.اقایون طرفدار عباسی لطفا برید با دقت گوش کنید.لطفا سعی نکنید گند کاریا رو موذیانه ماست مالی کنید.ایشون نه مردم رو در نظر میگیره نه رهبر معظم انقلاب.در ضمن انگار شما به توهین کردن عادت دارید که با تمسخر به افسر ارشد میگید افسر جزء و به وزیر امور خارجه مملکت میگید مردک.واقعا خجالت بکشید.خدا رحم کرده دکتر واقعی هم نیستید.احتمالا واحد های لیسانستونم کامل پاس نکردید.واقعا رفتارتون بچگانه و شرم اوره

  • معاونت پایگاه

   وزیر خارجه فرمودند با یک بمب می‌شود کل سیستم دفاعی این مملکت (ارتش+سپاه) را از کار انداخت.

 5. مردک دیوانه
  مملکت را ویران کردید

  • اقای دکتر ارتش و سپاه بازوان ملتند نقد با تحقیر فرق می کند شما جواب خون شهیدان مدافع حرم و جنگ تحمیلی و ارتشیان انقلابی را اینطور می دهید مادرم بخاطر فقر و غربت و مشکلات کاریم سکته کرده این جواب زحمات کارکنان ارتشی است کجای دنیا کسی جرات توهین به ارتش مدافع مرزوبوم و ناموسش را می دهد شنیدیم و دیدم ارتش در مواقع ضروری ان هم به نفع مردم دخالت کرده است ولی نه شنیدیم نه دیدیم یک صاحب تریبون بدون تحلیل صحبت های خودش در مورد یکی از زحمت کشترین قشرها بد و بلند گویی کند

 6. ?❌سبویی بشکند، ماستی بریزد

  ?❌جهان گردد به کام کاسه لیسان !!!!

  ❌جماعت فتنه اینبار دهان گشودند و کمر بستند به ساکت کردن صدای رسا و دشمن شکنه عمار انقلاب !!

  ❌میگویند عباسی به ارتش توهین کرده است!!

  ❌ارتش آن کلمه طیبه ایست که روح الله فرمود حرام است تضعیف آن.

  ❌ارتش سپر اسلام بازوی اسلام است، به همراه سپاه ید واحده است در جنگ سخت !

  ❌ارتش فدایی اسلام و انقلاب است!

  ❌اما چرا آنجایی که حرامیان به خوده شارع مقدس اسلام توهین میکنند، جماعت نادان لال شده اند ؟؟

  ❌ چرا آنجایی که دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اصل و اساس حکومت دین و انقلاب مردم را نفی میکند ! به ولی فقیه جسارت میکند، پیاده نظام فتنه خفه شده است ؟؟

  ❌فحاشی فائزه هاشمی و دستبوسی بهاییان کجا و نقد عباسی کجا ؟؟

  ❌ارتش مهمتر است یا اسلام ؟؟

  ❌تمام شد دوره جنگ سخت !

  ❌تیپ زرهی اهواز و لشگر محمد رسول الله و کل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء هم که جمع شوند در مقابل نفوذ نفوذیان و مکر مکاران کاری از پیش نمیبرند !

  ❌اصلا همین اقتدار ارتش و ارتشیان بود که امپریالیسم مجبور به تغییر زمین جنگ شد !

  ❌جنگ نرم شده است آقایان !!!
  جنگ باور ها و عقیده ها اراده هاست !

  ❌اینجا صدام با طارق العزیز و عدنان خیرالله نمی آید، اینجا عبدالکریم سروش و اکبر گنجی و محسن سازگارا، ژنرال های دشمن اند !!!!!

  ❌سامانه رهگیر مخوف s300 آمد و نصب شد، ولی قبل از آن پر شده بود قلب رآکتور اتمی، جمع شده بودند سانتریفیوژهای نسل جدید ! اکسید شدند هزاران کیلو اورانیوم!!!

  ❌کاری که اعتدال(!) کرد، ده اسکادران هوایی اسراییل هم نمیتوانست بکند در نابودی صنعت هسته‌ای !!!

  ❌اینجا توپ و تانک و مسلل ناکار آمد است !

  ❌جنگ نرم جایی است که پیر و مراد ما میگوید من شمشیر کشیده ام،

  ❌اینجا ازغدی و پناهیان و رائفی میخواهد !

  ❌اینجا عباسی میخواهد که با یک سخنرانی بر هم بزند کل بساط نفاق و الحاد و تزویر را !!

  ❌اینجا عباسی میخواهد که آنقدر شجاع باشد که نترسد و بگوید در کربلای چهار، و مک فارلین چه کسانی با یهود مذاکره کرده اند !!

  ❌تخت و صندلی چه کسانی از تخت و صندلی شاه نرم تر است ؟؟

  ❌عباسی خود یک ارتش است در منازعه نرم !

  ❌در مبارزه با دکترین اصالت لذت،
  ❌در اومانیسم با لباس روحانیت !
  در روحانیت منهای اسلام !

  ❌او همان کار ارتش را میکند بدون اسلحه !

  ❌او در همان خاکریز صیاد و بابایی و شیرودی است!

  ❌اورا میزنند که اسلام را بزنند !

  ❌عباسی خود یک ارتش است، در جنگ جهانی سوم که شروع شده است بعد از قطعنامه 598 !!!!

 7. سلام کسانی که چنین شیطنتی کرده اند منظورشان به هم انداختن ارتش و سپاه بوده نه تخریب استاد. به نظرم عاملان این کار باید پیدا شده و از اهداف آن ها تحقیق شود این اتفاق بسیار مهم است و مصداق آن آیه که مضومنش این است که اگر شخص فاسقی برایتان خبری آورد باید ابتدا در خصوص صحت و سقم آن مطمئن شوید. به نظرم این آیه باید درسی باشد برای آن افسر ارتشی که تحقیق نکرده پاسخ داده و امیدوارم برادران سپاهی به مقابله به مثل برنخیزند.
  این حرکت اختلاف افکنی میان دو نیروی سپاه و ارتش داخل نظام را هدف قرار داده و به لحاظ امنیت ملی خیلی مهم است نباید به هیچ عنوان دست کم گرفته شود.

 8. ما ملت بصیر در هر سازمانی که مشغولیم باید بدونیم که از ما بعنوان سرمایه اجتماعی استفاده بشه نه سپر انسانی.