حسن عباسی بازداشت شد

? حسن عباسی بازداشت شد/ مفسدان اقتصادی و صاحبان فیش های نجومی همچنان آزاد و در حال خوردن بیت المال!?

?صبح امروز چهارشنبه 13 مرداد، حسن عباسی با شکایت ارتش در دادسرای نظامی به حکم بازپرس بازداشت شد
? اتهام: جمله ای که 6 سال پیش ‼️ درباره خنثی بودن سیاسی ارتش گفته است!

? عجیب است که حسن عباسی بخاطر یک جمله، باید بازداشت شود و #ظریف بخاطر توهین علنی به کل نیروهای مسلح و مردم ما باید آزاد باشد!

? #مفسدین و #غارتگران بیت المال با کمال وقاحت آزادند و به ریش ملت و ارتش ایران می خندند و ذخیره نظام نامیده میشوند و با طلبکاری، از تریبون‌ مجلس ما این دزدیها را حق خود از سفره انقلاب می خوانند …

? رئیس بازرسی کل کشور در مصاحبه ای با رسانه ملی رسما اعلام می کند که برادر رئیس جمهور «حسین فریدون» در ابقای مفسدان اقتصادی چون صدقی به این قوه فشار وارد کرده، اما هیچ برخوردی با نامبرده صورت نمی گیرد..

⚠️ ملت ایران همچنان منتظر پاسخگویی روحانی درباره اسناد ارتباط وی با مسئولین رژیم صهیونیستی است. همان اسنادی که توسط #حسن_عباسی افشا شد و دولت محترم وی را به جرم این افشاگری به دادگاه کشید و نهایتا عباسی توسط دادگاه تبرئه شد. به جای کینه جویی، پاسخ دهید..

⚠️ ملت ایران، منتظر خروج قوه قضائیه از انفعال در برخورد با ویژه خواران و مفسدین و محاکمه اصولی و رد بیت المال است، و آنها آدرس را سرو ته گرفته اند!
دنیای عجیبی است..

#حسن_عباسی_را_آزاد_کنید
#معلم_انقلاب_را_آزاد_کنید

کانال رسمی اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
? https://telegram.me/joinchat/BwTDRTwrhbsvaCvMHwNBrg

درباره ?????? ??????

یکی از اندیشه‌جویان اندیشکده یقین؛ که افتخار همکاری در این پایگاه را دارد.

5 دیدگاه

 1. سلام
  بازداشت آقاي دكتر عباسي يك چيز را نشان داد يك عمر به ايشان نسبت مي دادن كه جيره خوار اين آن هست حال معلوم شد نه ايشان برادر كلفت دارن كه نگذارن بازداشت بشه نه خانواده گردن كلفتي دارن برايشان فيلم هندي بسازد نه مثل صفدر حسيني ذخيره نظام هست نه مثل بانك ها مظلوم به اميد آزادي استاد عزيز

 2. من انقلابی ام

  خیلی وقته بخاطر حال بد دستگاه های حکومتی – و امروز نظامی – در این بحث ها شرکت نمیکنم و کامنت نمیزارم
  چون کمتر از آن هستند که ارزش وقت گذاشتن داشته باشند

  اما فقط بخاطر تنها استاد انقلابی*، حسن عباسی،

  #حسن_عباسی_را_آزاد_کنید

  * استاد انقلابی که شاخص های انقلابی بودن در نگاه امام عزیزمان، امام خامنه ای را دارد

 3. این عمل ارتش نشانه ضعف و بی قاعده نسب به دین اسلام است
  خوب تلنقی دکتر زد
  این اتفاقاتی که در این ده سال افتاده از جمله فاجعه منا ارتش چکار کرد

 4. با سلام

  این در شان ارتش بزرگوار نیست که یک استاد انقلابی را به خاطر یک جمله به زندان بیفکند ..نباید بین ارتش و ملت اختلاف بوجود بیاید ..استاد عذر خواهی کرد پس دیگر زندان ایشان چرا؟ زندانی شدن عباسی ارزوی منافقین ..غربگراها و لیبرالهاست

  ارتش بزرگوار بخشش شما ..باعث عزت و سربلندی شما خواهدشد…و چیزی از شما کسر نخواهد شد

  اما زندان رفتن شما باعث دلخوری جمعی از ملت از اون ارتش بزرگ خواهد شد ..و این نشانه های اختلاف بین ملت و ارتش و جامعه دانشگاهی خواهد بود …………………………………….
  همچنان چشم به بزرگواری ارتش عزیز داریم

 5. سلام خدمت همه دوستان و هم خدمتی ها

  “ای کاش ببنید کسی که ۱۰ ثانیه از صحبتش در نقد شما بوده و معیار قضاوت نابه جای شما قرار گرفته، صد ها بار در دفاع از شما در طوفان شبهات ایجاد شده توسط همین فتنه گران سخن گفته.”
  دقیقاً، خیلی ها مثل بنده با روشن گریهای آقای عباسی چرایی حکومت اسلامی را دریافتیم و نسبت به انقلاب اسلامی مان جان تازه ای پیدا کردیم. و الا معلوم نبود الان با چه جریانی مقابل این حکومت ایستاده بودیم.

  تا پای جان ایستاده ایم