#حسن_عباسی_را_آزاد_کنید

جواد ظریف حقوق نجومی حسین فریدون حسن عباسی

درباره ?????? ??????

یکی از اندیشه‌جویان اندیشکده یقین؛ که افتخار همکاری در این پایگاه را دارد.

5 دیدگاه

 1. از طرف سرهنگ جانباز شیمیایی ریوی

  بسه تعالی
  سلام
  صرف نظر از اینکه این جانب خود در جنگ تحمیلی در عملیات ها شجاعت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و همچنین نیروی زمینی با نمونه بارز عملیات خیبر جزیره مجنون منطقه القرنه را به عینه دیده ام و شکی در شجاعت و اقتدار انها نیست اما بازداشت دکتر کرسی نظریه پردازی همچون استاد عباسی جلوه خوبی نداشته و این کار موجبات جو بدبینی برعلیه نخبگانی همچون دکتر عزیز و سایر افراد آزاده ای همچون ایشان خواهد بود و چه کسانی هستند که در این زمان با وجود عیان بودن و پوشیده نبودن توهینات و مشکلاتشان کسی با انها کاری ندارد ولی بسیار پر واضح است که دکتر عزیز با سوء نیت پیگیری شده است موضوعی که شش سال از طرح ان میگذرد و با وجود عذر خواهی و به نوعی پذیرفته شدن ان از طرف سردار عزیز باز هم موجبات بازداشت این شخص عالی مقام فراهم میگردد علیهذا این روند برای دولت انقلابی و کریمه جمهوری اسلامی خوب نیست و باعث خشنودی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی شده و انشالله با لطف و عنایت رهبر معظم و بزرگوار این میراثدار سلسله کریمان آزاد خواهد شد.
  با سپاس سرهنگ پاسدار

 2. دوستان دارند پروژه ۲۰۲۰ آمریکا را اجرا میکنند آن از مرگ مشکوک مرحوم فرج الله سلحشور و هدف قرار گرفتن نادر طالب زاده توسط بیوتروریسم اینم از استاد حسن عباسی که بعد از ترور شخصیتی زندانیش کردند!!!! سخنرانی سردار حداد و در باره پروژه ۲۰۲۰ حتما گوش کنید هر ۱۰ سال یه برنامه دارند برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران. ۷۸ – ۸۸ – ۹۸ دارن برای ۹۸ اماده میشوند

 3. ایشون به ارتش توهین کرد و فقط داستان به همین ختم نمیشه این همه توهین به اشخاص بدون اینکه اونها هم حضور داشته باشند میدونم شما که ادعا ازاد سازی اقای عباسی رو میکنید نظرات رو هم طبق عقیده خودتون مطرح میکنید امیدوارم این نظر رو پخش کنید تا دیگه از این خفگان نظرریات که در این وب سایت هایی که با مطرح کردن ادم های معروف سایت خودشون رو از این بابت معروف میکنند به واسطه اونها ادعا خوردن شام و ناها ر با مقام معظم رهبری رو میکنند پخش شود .

  • هر زمان ظریف هم در دادگاه محاکمه شد بابت توهین اش اون وقت عدالت اجرا شده!!!!
   برخی مدیران دولتی با وجود فیش های نجومی و دزدی از بیت المال همچنان آزاد هستند و پابرجا روی صندلی مدیریتیشون! اون وقت استاد عباسی بابت فیلم 6 سال پیش و با وجود عذرخواهی باید بیفته زندان؟!!!لعنت به این بی عدالتی!!!!
   قطعا برای ایشون توطئه ای از طرف افراد معلوم الحال چیده شده.

  • اگر واقعا اینی هستس که میگی بگو چرا سال 88 مقابل فتنه همتون سکوت کردین؟؟ چرا مقابل حرف ظریف همه آبروی کشور به یک بمب آمریکایی فروخت سکوت کردین؟؟ پس نقد به شما هم وارد است. لطفا منصف باشید و خودتون از نقد مبرا ندونید.