واکنش سعید قاسمی 2

حاج سعید قاسمی به بهانه بازداشت حسن عباسی، در صفحه رسمی اینستاگرام و تلگرام خود یادداشتی منتشر کرد.
به گزارش رجانیوز در ادامه متن این یادداشت را از نظر می گذرانید:
بسم رب المجاهدین
برای حسن عباسی و این روزهایش
روح استادمان حاج محمد ناظری شاد که هنوز 2 ماهی نیست که  فقدانش را داغداریم. پیراستادجنگ های ویژه و نامنظم. هم او که دلاور مرد سپاه اسلام ، حاج قاسم سلیمانی اذعان کرد در بدو ورود به سپاه شاگردش بوده است. هم او که بخشی از نیروهای نهضتی جهان اسلام را آموزش داد و در این راه خواب و خوراک نداشت.
حسن جان ! همین مراسم هفتش بود که با هم خاطره زیبای به عقب آوردن ته مانده جسم مجروح تو از عمق 200 کیلومتری خاک عراق در عملیات کرکوک رامرور کردیم. بله، حاج محمد بعد از آن عملیات موفق برون مرزی به خود اجازه نداد که جنازه چند شهیدی که داده بودیم در میدان نبرد رها کند ( چیزی که این ایام روتین هر عملیاتی است) و به هر قیمت آنها را با قاطر روانه ایران کرد و تو را نیز  روی قاطر  9 روز از عراق و ترکیه با هزار مصیبت که جای شرحش اینجا نیست به ایران آورد.
تقدیر چیست نمیدانم؟ یکی مثل او با کلی کارهای زمین مانده در گرماگرم نبرد با تکفیری ها و ادامه آموزش شیر مردان جبهه حق برود، و یکی چون تو استوار و توفنده و پرخروش بماند برای این روزهای ( فتنه بزرگ) تا شاگردانی دلیر پرورش دهی برای جنگ نرم جدید پیچیده تر از نبرد رودر رو، تا خط را نگهدارند. هرچه باشد تو از نسل چریک های خانه بدوش عدالت و مرغان آمین شهادتی! نسل حاج محمدناظری ها!
حسن جان ! کیست که نداند چوب چه چیزی را می خوری؟! صورت مسئله مثل برجام لعنتی چقدر مضحک و مسخره است! همیشه هم دوستان نادانی هستند که نردبان دشمن می شوند، نه زمان را تشخیص می دهند و نه مکان را و در پازل دشمن بازی می کنند. قصه‌ای قدیمی.
حسن جان! در اثر بی بصیرتی خواص مثل بازی مار و پله گزیده شدیم و 12 سال به عقب برگشتیم. به دوران اصلاحات آمریکایی کذایی! به قولی خودشان، هر 9 روز یک بحران داشتیم، البته بحران های ساختگی خودشان. باز هم همان ترفند قدیمی آی دزد! آی دزد! و ادامه داستان.
آخ که چه روزهای سختی بود. ملاقاتشان با جورج سورس و جلساتشان با آمریکایی ها و انگلیسی ها! ضربه مهلک به وزارت اطلاعات و سربازان گمنام نظام، قتل های زنجیره ای، کودتای کوی دانشگاه و فتنه 78، تحصن مجلس ششم، بحران در دانشگاهها، مطبوعات زنجیره ای که به تعبیر حضرت آقا پایگاه دشمن شده بودند، وزارت فرهنگی که نمی خواست ارشاد باشد، کمیته ایکس و برنامه فتح سنگر به سنگر نظام، کنفرانس ننگین برلین، خمپاره باران تهران و ستاد وزارت اطلاعات و … سیاهه ای بلند بالاست از خیانت ها و خباثت های این جماعت. غبار سنگین بود و تلفاتمان بالا. 10 سال بعد دوباره از همان سوراخ گزیده شدیم. فتنه 8 ماهه 88.
در این سالها سناریو برای من و تو هم اینگونه نوشته شده که از کربلای شلمچه و حلب زنده بمانیم و حنجره خرج کنیم و کمی غیرت دینی و سومی که ادب مانع آنست تا اسمش را ببرم! همان که داشتنش این روزها حکم طلا را دارد. دوستان همه به تو سفارش کردند که چوب در لانه  زنبورها نکن! اما چه کنم که ما انقلابی بودن را از امام آموختیم که جنگ ما، جنگ اعتقاد بزرگ سربازان اسلام است علیه همه بی عدالتی ها در پهنه زمین و امروز، روز یقه گیری از همه کاسه لیسانی است که نوکری اجانب را می کنند و راه را برایشان باز می کنند.
ما از امام آموختیم که انقلابی بودن صراطی است که از بطن هاویه آتش می گذرد و انقلابی ماندن مستلزم وداع با راحت و فراغت و دوری از صلح و سلم با اغیار و منافقین و خیانت پیشگان است. رحمت خدا بر آیت الله جوادی آملی که چه خوب وصف الحال این جماعت را گفت و درست زد وسط خال و گفت که چه کاره اند. القصه بگذاریم و بگذرم.
آی کهنه سرباز سپاه حق! سرباز سپاه امام حی، همان سید علی که خودش گفته، شمشیر را برداشته و وسط میدان از چپ و راست دارد می زند. هم چنان استوار و راست قامت بمان در این ایام نحس پساب برجام! این کف های روی آب هم رفتنی اند، مطمئن باش. چقدر خوب شد که فرصت استراحتی پیدا کردی! خوش به حال آوینی ها که دوباره مثل ایام انتخابات برایشان بین دونماز صحبت کنی! پرچمت بالاست و شاگردانت دعاگو!
عزیز برادر! ما در عصر فتنه های آخرالزمان به سر می بریم و به صبر و استقامت و چنگ زدن به حبل المتین ولایت وصیت شده ایم و چشمان تاریخی نگران ماست و تو چه خوب در این امتحان داری می درخشی!
واغثنا یا حجت بن الحسن العسکری
 سعيد قاسمي/ جمعه 15/5/95/ مشهدالرضا

درباره ?????? ??????

یکی از اندیشه‌جویان اندیشکده یقین؛ که افتخار همکاری در این پایگاه را دارد.

5 دیدگاه

 1. حاج سعید
  ندیده عاشقتم…
  افتخار دارم روزی سربازی در رکاب شما ..گوش به فرمان فرمانده کل قوا امام خامنه ای باشم

 2. با عرض سلام امیدوارم این مطلب درج بشه
  یه زمانی از این اختلافات نبود، جنگ بود و اتحاد اما
  متاسفانه مردم ایران همان تفکراتی را دارند که یه نفر با داشتن لباس پیامبر و خدمات او در نظام بدون تحقیق و داشتن آگاهی آنرا در خط نظام و اسلام میدانند، اصلا یکی پیدا نمیشود بپرسد چطور کسی که ملاقاتهای محرمانه و غیر محرمانه با عوامل آمریکا و اسرائیل و انگلیس دارد و تفکرات لیبرالیسم خود را فریاد میزند این کجایش به نظام اسلامی میخورد، آگه این چنین باشه معاویه از همه مستحق تره، آگه این ملاک باشه ال بنی عباس از خاندان هاشمیان و پسر عموی اهل بیت بودند، متاسفانه بر خلاف اینکه گمان میرود، مردم ایران آگاه نیستند و طی 37 سال بعد از جنگ تماما به این جماعت رای داده‌اند و به همین خاطر است که هاشمی با دو میلیون رای، پای به گلوی 80 میلیون ایرانی میگذارد که ایهاالناس ما مورد انتخاب مردم هستیم از آنطرف اصولگرایان و شخص احمدی‌نژاد با هشت سال ریاست چنان مورد هجمه و توهین است که بیا و ببین
  مردم ایران قطعاً سکولاریسم و لیبرالیسم را اگر برایشان شکافته شود قبول نخواهند کرد! چطور میشود هم طالب اینها بود و هم زیر پرچم حسین سینه زد ولی متاسفانه مردم به خاطر معیشت و نداشتن آگاهی لازم همچنان در انتخابات به این انگلوفیلهای غرب‌زده رای میدهند و حتی فکر اینرا هم نمیکنند چرا اصولگرایان این طور مثل اینها نیستند که با……… و دقل بازی به صحنه می آیند این دولت فعلی بسیار متاثر از انگلیسی است که معتقدند مردم ایران فراموشکارند و اساساً تمام وعده و وعیدهای دروغین بر اساس همین اعتقاد به مردم داده میشود، البته دلایل دیگری هم است مثل اینکه اکثریت قوای سه گانه گرایشات اصلاح طلبی دارند و همه اینها و تمام دسیسه‌های شیطان دست به دست هم میدهند و حسین را به قتلگاه میکشانند و زمانی متوجه اشتباه خود میشویم که دیگر خیلی دیر شده نمونه حسن عباسی کم کم دارد در جامعه باب میشود که جای مجاهدات بی ادعا باید در زندان باشد و امثال صفدر حسینی و شرکا و صدقی و غیره و غیره باید آزاد باشند و به ریش ملت و نظام بخندند و البته همینها مثل خاوری یه روزی آگه فرار کنند تازه این مردم خواب رفته بیدار میشوند که ای وای دزد خانه را زد، سالهاست داریم این رویه را تجربه میکنیم و باید این سنت یه روزی شکسته شود و علناً واقعیت را به مردم بگویند که ای ایهاالناس شما در این سالها به این آدمها و طرفدار و در خط این دزدان رای داده‌اید و………. باید مصلحت را کنار گذاشت خود اینها از این روش استفاده میکنند! بابا کی میخواهیم بیدار شویم چرا با روش مقابل به جنگ با حریف نرویم؟ چرا با زبان و همان تبلیغاتی که این جماعت به کار بردند استفاده نکنیم این که هزینه ندارد و اتفاقاً کار درست همینه و توکل بر خدا کرد باید به مردم فهههههههماند و خودمان هم بفهمیم که باید با دشمن در خانه خودمان مبارزه کنیم که البته اینرا عده‌ای متوجه شدند مثل آقای عباسی و حالا به جرم اینکه جپهه نبرد خود را در داخل شروع کرده به زندان میرود اصل مطلب اینه ااااااااگگگگگگر متوجه هستید، خدایا داریم به کجا میرویم الهم الجل الولیک الفرج. والسلام.

 3. خدا حاج سعید را که به قول شهید آوینی “مصداق آن روحیه ای است که حزب الله را از بقیه ی آدم ها جدا می کند” برای اسلام حفظ کنه و همینطور دکتر حسن عباسی را و همه ی ما را سربازان مخلص و پر بصیرت امام خامنه ای قرار بده
  انشاالله

 4. ای خاک بر سر ما که باید حرف نزنیم رهبرا حکم جهاد بده منتظر شهادتیم

 5. دستت درست حاج سعید، پاینده باشی