خانه » اخبار » «کنکاش» بررسی می کند

«کنکاش» بررسی می کند

استراتژی امام خامنه‌ای در ناکامی استراتژی اقدام پیش‌دستانه آمریکا علیه ایران، در برنامه «کنکاش» رادیو معارف بررسی می شود

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف:

احمد عارفخانی مدیر گروه خبر و برنامه‌های سیاسی از بررسی دکترین‌های اقدام پیش‌دستانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی ایران در برنامه کنکاش خبر داد و گفت: در برنامه روز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۰ به بررسی دکترین مکانیزم ماشه می‌پردازیم که در سال ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ علیه کشورمان ارائه شد.

عارفخانی در ادامه افزود: در این برنامه ضمن بررسی ابعاد مختلف این دکترین به چگونگی ناکامی آن پرداخته می‌شود که یکی از علل مهم ناکامی دکترین ماشه، استراتژی رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای است.

مدیر گروه خبر و برنامه‌های سیاسی رادیو معارف خاطر نشان کرد: از جمله استراتژی‌های اقدام پیش‌دستانه ایالات متحده آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا کنون استراتژی «هویج و چماق» و استراتژی «پلیس خوب و پلیس بد» مورد بررسی قرار گرفته است.

گفتنی است برنامه «کنکاش» با همکاری مرکز تحلیل و بررسی دکترینال امنیت بدون مرز، به تهیه کنندگی احمد عارفخانی، سردبیری علی اکبر عباسی، صدابرداری عباس غنوی و با کارشناسی استاد حسن عباسی تولید و یکشنبه‌ها از ساعت ۱۹:۱۵ تقدیم شنوندگان رادیو معارف می‌شود.

منبع خبر: رادیو معارف

با تشکر از خانم / آقا علوی بابت ارسال این خبر

درباره‌ی امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.