گزارش کامل از سخنرانی دکترین دیپلماسی قابل انعطاف در دانشگاه شهید باهنر کرمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حسن عباسی در سخنرانی خود در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان با موضوع دکترین دیپلماسی قابل انعطاف اظهار کرد: در حال حاضر مسئله ربا از سطح فردی به سطح دولتی رسیده است.

وی افزود: وقتی دلار از 1000 تومان به 3000 تومان افزایش می‌یابد، دو هزار تومان افزایش قیمت که از جان و دل ملت بیرون کشیده شده تا کسری بودجه دولت تأمین شود، یک ربای دولتی است.

این کارشناس مسائل سیاسی با تأکید بر اینکه مسئله ربا و رباخواری در دین مبین اسلام به‌شدت مورد نکوهش قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 80 درصد اقتصاد کشور بر پایه ربا است.

گزارش کامل از حضور دکتر حسن عباسی در دانشگاه شهید باهنر کرمان

انتقاد عباسی از سیاست‌های اقتصادی دولت احمدی‌نژاد

وی با انتقاد از سیاست‌های اقتصادی دولت احمدی‌نژاد گفت: احمدی‌نژاد با دادن یارانه به مردم، در واقع پول خردهایی را در بین ملت تقسیم کرد که زمینه‌ساز تورم در کشور شد.

عباسی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب کلیات هدفمندی یارانه‌ها را تأیید کردند، نه روش اجرای یارانه‌ها را، خاطرنشان کرد: وقتی ماهانه مبلغی تحت عنوان یارانه به هر فرد داده می‌شود، این مبلغ جزئی نه‌تنها سبب رونق اقتصادی نشده، بلکه سبب افزایش خرید خرد و نقدینگی تورم‌زا در جامعه می‌شود.

وی با بیان “بنده در سال 89 شیوه اجرای هدفمندی یارانه‌ها را در صدا و سیما مورد نقد قرار دادم”، افزود: در حال حاضر دولت جدید نیز می‌خواهد سه دهک بالا را حذف کند که این مسئله نیز مشکل‌ساز می‌شود. مدل اقتصادی احمدی‌نژاد بر اساس مکتب فریدمنی پایه‌گذاری شده بود.

عباسی افزود: احمدی‌نژاد و تیم اقتصادی‌اش باید در ارتباط با این شیوه اقتصادی که منجر به ایجاد یک دولت ربوی در کشور شد، پاسخگو باشند.

این استاد دانشگاه با انتقاد از سیاست دولت جدید در بالا نگه داشتن قیمت ارز، خاطرنشان کرد: وقتی رئیس کل جدید بانک مرکزی در یک مراسم صبحانه‌خوری اعلام می‌‌کند که دلار نباید از 2 هزار و 900 تومان پایین‌تر بیاید، نشانگر این است که دولت جدید نیز می‌خواهد سیاست دولت قبل را ادامه دهد.

وی با انتقاد از مکتب اقتصادی دولت روحانی، تصریح کرد: متأسفانه مکتب دولت جدید نئوکینزی است که این مکتب در دولت‌های یونان، ایتالیا و پرتغال با شکست مواجه و منجر به ایجاد دولت‌های ورشکسته در آن کشورها شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دولت روحانی در مرکز تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام سند حکومتی اقتصاد ایران را در قالب 800 صفحه بر اساس مکتب نئوکینزی نگارش کرده است، افزود: تا صفحه 782 این سند کلی‌گویی است و هشت صفحه آخر آن به سیاست‌های اقتصادی ایران بر اساس مکتب نئوکینزی اشاره دارد.

مذاکره‌کنندگان پای میز مذاکره منافع ملی را فدا نکنند

وی با توصیه به دولت مبنی بر اینکه در پای میز مذاکره منافع ملی را فدا نکند، گفت: اگر آمریکایی‌ها زورشان می‌رسید، ایران را تبدیل به سوریه می‌کردند و هرگز پای میز مذاکره نمی‌آمدند.

عباسی با اشاره به توان نیروهای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران، افزود: اگر تکفیری‌ها می‌توانستند در مرزهای شرقی ایران ایجاد ناامنی می‌کردند و به اقتدار نظام خدشه می‌رساندند.

وی دستگیری عبدالمالک ریگی را مشابه یک فیلم پلیسی دانست و گفت: این که ایران معاندان خود را در هوا شکار می‌کند، نشان از اقتدار و هوشیاری نیروهای نظامی و امنیتی این کشور دارد.

به دولت‌مردان آمریکا اعتمادی نیست/ اگر آمریکا چاره‌ساز مشکلات بود فکری به حال اسرائیل می‌کرد

عباسی با بیان اینکه به دولت‌مردان آمریکا اعتمادی نیست، افزود: در حال حاضر تمدن غرب مانند یخ روی آسفالت تابستان در حال آب شدن است.

این استاد دانشگاه با تأکید بر اینکه در ایام گذشته و تا دیشب 13 نفر از مردم اسرائیل بر اثر مشکلات اقتصادی اقدام به خودسوزی و خودکشی کرده‌اند، تصریح کرد: مطمئن باشید اگر آمریکا چاره‌ساز مشکلات اقتصادی بود، فکری به حال رژیم صهیونیستی می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که آمریکا و اسرائیل بر اقتصاد دنیا و بانک جهانی احاطه و دسترسی دارند، نمی‌توانند حتی مشکلات خود را حل و فصل کنند.

دولت روحانی فضای مذاکره را احساسی نکند

عباسی با بیان اینکه دولت روحانی نباید فضای مذاکره را احساسی کند و سطح انتظارات مردم را افزایش دهد، گفت: دولت نباید همه تخم‌مرغ‌هایش را در سبد مذاکره بگذارد.

وی با اشاره به اینکه نباید کلید حل همه مشکلات را در مذاکره دید، خاطرنشان کرد: باید بخشی از مشکلات را از طریق مدیریت صحیح، بخشی دیگر را از طریق اقتصاد مقاومتی و یا مذاکره حل و فصل کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به فرارسیدن روز عرفه گفت: برائت از مشرکان برای جمهوری اسلامی ایران  یک اصل است و باید به آن پایبند بود.

وی با بیان “در حال حاضر مراسم روز عرفه و برائت از مشرکان با مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 با هم مصادف شده‌اند،” خاطرنشان کرد: دولت مردان باید ضمن حفظ منافع ملی به اصل برائت از مشرکان نیز توجه داشته باشند.

منبع : خبرگذاری تسنیم

گزارشی دیگر از خبرگذاری تسنیم:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حسن عباسی در سخنرانی خود در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان با موضوع دکترین دیپلماسی قابل انعطاف اظهار کرد: ارتباط با آمریکا نمی‌تواند تمام مشکلات مردم را حل کند و دولتمردان ایران نباید نشانه غلط به مردم دهند.

وی خاطرنشان کرد: اگر ارتباط با آمریکا می‌توانست مشکلات اقتصادی کشور‌ها را حل کند چرا در حال حاضر کشورهایی مانند یونان، ایتالیا و اسپانیا به سبب داشتن مشکلات اقتصادی ورشکسته شدند.

عباسی با اشاره به اینکه در حال حاضر دولت یونان 5.5 تریلیون دلار و دولت ایتالیا 2 تریلیون بدهی دارند افزود: چرا آمریکا با 16.6 تریلیون دلار بدهی نتوانسته حداقل مشکلات اقتصادی خود را حل کند.

آمریکا اگر طبیب اقتصاد بود فکری به حال اقتصاد ورشکسته خود می‌کرد

وی با تاکید بر اینکه آمریکا تولید ثروت نمی‌کند بلکه تولید پول می‌کند، خاطرنشان کرد: خلق پول در آمریکا بدون پشتوانه طلا است و ارزشی ندارد.

وی با انتقاد از برخی از نظریات که ارتباط با آمریکا اوضاع را بهتر می‌کند تصریح کرد: آمریکا اگر طبیب اقتصاد بود نخست فکری به حال اقتصاد ورشکسته خود با تریلیون‌ها دلار بدهی می‌کرد.

این استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه آمریکا می‌خواهد به بهانه تحریم‌ها ایران را پای میز مذاکره آورد افزود: آمدن ایران به پای میز مذاکره برای آمریکایی‌ها به ویژه دموکرات‌ها حیاتی است و آنها می‌خواهند با گشودن سفارتخانه‌های دو کشور به مسئله عدم حمایت آمریکا از شاه  و قطع ارتباط سی و چند ساله با ایران سرپوش بگذارند.

وی با بیان اینکه دولت آمریکا حدود 14 روز است که (شاتداون) شده است افزود: معلوم نیست کشوری که در مشکلات اقتصادی خود غوطه‌ور است چگونه می‌خواهد وضعیت اقتصاد ایران را بهبود بخشد.

آمریکا به دنبال پیدا کردن یک گورباچف در ایران است

عباسی با اشاره به اینکه آمریکا می‌خواهد مسیر 60 ساله‌ای را که برای فروپاشی شوروی طی کرد اظهار کرد: آمریکا در 2 دوره 30 ساله زمینه برچیده شدن شوروی را فراهم کرد و در حال حاضر به دنبال پیدا کردن یک گورباچف در ایران است.

وی تاکید کرد: آمریکا یک بار در دولت اصلاحات و بار دیگر در سال 85 و 86 در دولت اصولگرای محمود احمدی‌نژاد برای ایجاد ارتباط با ایران جلو آمد.

وی با بیان اینکه آمریکا قصد داشت باب مذاکره را در دولت اصولگرا باز کند تا قفل مبارزه با آمریکا شکسته شود افزود: در سال 85 و 86 با متهم کردن ایران درباره کارگذاشتن بمب‌های کنار جاده‌ای در عراق توانست نمایندگان کشورمان را به پای میز مذاکره آورد که در آن زمان به خاطر مردم عراق انجام این مذاکرات مورد قبول قرار گرفت.

دولتمردان در مذاکرات براساس رهنمود‌های رهبری عمل کنند

عباسی تصریح کرد: در شرایط فعلی نیز آمریکایی‌ها به بهانه انرژی هسته‌ای می‌خواهند ایران را به پای میز مذاکره آورند که از دولتمردان کشورمان انتظار می‌رود طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت حفظ منافع ملی کشور عمل کند.

این محقق دانشگاه با بیان اینکه ایران در روزهای آینده 1+5 مذاکرات هسته‌ای دارد، گفت: این مذاکرات با 5 کشوری صورت می‌گیرد که خود دارای سلاح هسته‌ای هستند و یکی از آنها مانند آمریکا از این سلاح برای کشتار مردم نیز استفاده کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر کشورهای دارنده سلاح هسته‌ای 27 هزار کلاهک بمب هسته‌ای دارند، افزود: این مقدار کلاهک می‌تواند 3.5 بار کره زمین را منهدم و نابود کند.

وی تاکید کرد: ما قصد بهره‌گیری صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای را داریم زیرا در مبانی دینی و اسلامی ما استفاده از سلاح‌‌های کشتار جمعی منع شده است.

دکتر عباسی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران می‌خواهد کشوری مستقل باشد و از منافع ملی خود دفاع کند، تصریح کرد: در حال حاضر آمریکا و متحدانش می‌خواهند ایران را از دسترسی به دانشی که حدود 6 سال پیش خودشان به آن دست یافتند محروم کنند و این در حالی است که خود مدعی آزادی در جهان می‌دانند.

ملت ایران با دست خالی با دولت متجاوز عراق جنگید

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه کشوری که شهید می‌دهد ذلت ندارد، گفت: اگر کشورهایی مانند عراق، افغانستان و پاکستان مانند ملت ایران اهل جهاد و شهادت بودند هرگز به وضع فعلی گرفتار نمی‌شدند.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه آمریکا حدود 12 سال در افغانستان و 10 سال در عراق اردو زده است، افزود: پس از گذشته سال‌ها اشغالگری هنوز ترور و ناامنی در این کشورها موج می‌زند.

خط مرکز مذاکرات، لکه‌دار نشدن عزت و شرف ملت ایران است

عباسی با تاکید بر اینکه ملت ایران با دست خالی با دولت متجاوز عراق جنگید افزود: در شرایطی که در ایران از ابتدای انقلاب تاکنون حدود 300 هزار نفر از هموطنانمان به شهادت رسیدند در دوران اشغالگری آمریکا در عراق نزدیک به یک میلیون نفر براثر ناامنی و بمب‌گذاری کشته شدند.

وی خط مرکز مذاکرات را لکه‌دار نشدن عزت و شرف ملت ایران دانست و گفت: ملت ایران همواره ثابت کرده که اهل کوتاه آمدن نیست.

عباسی تاکید کرد: حمایت گسترده مردم ایران از مسئله هسته‌ای در سال‌های گذشته موجب شد تا تعداد سانتریفیوژ‌ها از صفر به 20 هزار عدد برسد.

منبع : خبرگذاری تسنیم

گزارشی دیگر از خبرگذاری فارس:

کشتار مردم سوریه برای تامین منافع صهیونیست‌ها

وی افزود: دیپلماسی به زبان ساده دو وجه دارد که ایجاد ارتباط با کشور هدف و بهره‌گیری از آن هدف برای منافع کشور را شامل می‌شود.

کارشناس مسائل استراتژیک عنوان کرد: بحث ضرر و منعت در قرآن کریم مطرح شده که این دو مورد برای دنیا و موضوع خسران و فلاح برای آخرت است.

عباسی تصریح کرد: اینکه تروریست‌ها را در سوریه جمع کرده‌اند، ملتی را در سوریه نابود کردند برای این بود که منافع گروه محدودی در رژیم صهیونیستی تامین شود.

وی با اشاره به خودکشی ۱۳ نفر طی ۱۴ ماه گذشته در رژیم صهیونیستی ابراز داشت: رژیم صهیونیستی نظامی است که به شکل جعلی شکل گرفت، آنها که مثل ما تحریم نبودند و ثروت جهان در دست یهودی‌ها است، اما مردمشان خود را به علت مسائل مالی آتش می‌زنند.

عباسی بیان کرد: استکبار هر بار کشوری را به هم می‌ریزد، زیرا منافع ملی آنها مطرح است، آنها به دنیا نگاه می‌کنند و به آخرت کاری ندارند.

وی اذعان داشت: هر سال در ایام حج پیام برائت از مشرکان ناظر بر دنیا و آخرت است و عربستان می‌خواهد، جلویش را بگیرد.

این نظرپه‌پرداز جنگ نرم گفت: بخش عمده‌ای از وضعیت فاجعه‌بار در ملت‌های مسلمان و بدبختی‌های آنها به دخالت‌های سران خارجی بر می‌گردد.

سلاح هسته‌ای در دکترین دفاعی ایران وجود ندارد

عباسی ابراز داشت: تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در حالی طی روزهای آینده با گروه ۱+۵ دیدار می‌کند که پنج کشور از مجموعه این کشورها دارای سلاح هسته‌ای هستند و یکی از این کشورها هم سابقه استفاده از سلاح هسته‌ای را دارد و به ما می‌گویند، اعتمادسازی کنید.

وی با بیان اینکه ما در دکترین دفاعی خود اصلا بحث سلاح هسته‌ای را نداریم و از نظر شرعی هم مسئله سلاح هسته‌ای را حرام می‌دانیم، افزود: دخالت دشمنان در مسائل هسته‌ای ایران به این علت است که ما انقلاب کردیم و می‌خواهیم مستقل باشیم.

این کارشناس مسائل استراتژیک گفت: در شورای امنیت ملی اگر منافع ملی را رقم می‌زنیم، باید برای آخرت مردم هم حواسمان باشد.

عباسی با اشاره به اینکه دیگر کشورها یک نفر بزرگ را ندارند، ابراز داشت: اخوان‌المسلمین بعد از ۹۰ سال در مصر به حکومت رسید، اما فقط یک سال دوام آورد، زیرا جامعه آنها یک آدم بزرگ ندارد.

ایرانی‌ها اهل کوتاه آمدن نیستند، دشمن باید کوتاه بیاید

وی با بیان اینکه ملت ما طی ۳۴ سال گذشته نشان داده که اهل کوتاه آمدن نیست، تصریح کرد: کسی که باید کوتاه بیاید، دشمن است.

عباسی خاطر نشان کرد: مردم ما طی سال‌های اخیر در صحنه بودند و شعار «انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست» را سر دادند و به پیشرفت‌های زیادی در بخش هسته‌ای دست یافتیم.

وی بیان داشت: مردم باید باز هم در صحنه باشند و اینکه تیم مذاکره کننده ایران در بحث هسته‌ای از حمایت مردمی برخوردار باشد به این معنی است که شما نمی‌توانید، چیزی را به تیم ما تحمیل کنید.

کارشناس مسائل استراتژیک ابراز داشت: تیم مذاکره کننده ایرانی هم زمانی که حضور مردم در صحنه را می‌بیند، نمی‌تواند در حین مذاکره از حق خود کوتاه آید.

عباسی با اشاره به شکست‌های متعدد صهیونیست‌ها از حزب‌الله اذعان داشت: ما مگر در جنگ‌های اخیر سلاح هسته‌ای داشتیم، ما نیازی به سلاح هسته‌ای نداریم.

برقراری رابطه با ایران برای دمکرات‌های آمریکا موضوعی حیثیتی است

وی برقراری ارتباط با ایران از سوی آمریکا برای دمکرات‌های آمریکا را امری حیاتی خواند و گفت: آمریکا به این مذاکره نیاز دارد، زیرا دمکرات‌ها در آمریکا به این متهم هستند که شاه ایران را رها کردند و انقلاب شد و حالا این رابطه برایشان حیثیتی است.

عباسی اذعان داشت: بعضی‌ها فکر می‌کنند، برقراری رابطه با آمریکا مشکلات اقتصادی را برطرف می‌کند، اما اگر رابطه با آمریکا مشکلات اقتصادی را رفع می‌کرد پس چرا کشورهای مرتبط با این کشور از جمله یونان زمین خورده‌اند.

وی تصریح کرد: رابطه آمریکا با آمریکا که برقرار است پس چرا مشکلات اقتصادی این کشور برطرف نشده است.

امید به رابطه با آمریکا برای پوشاندن ضعف‌های مدیریتی

این کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه این قدر به مردم نگویید که مشکل اقتصادی با ارتباط با آمریکا رفع می‌شود، اذعان داشت: مشکل اصلی این است که ما چشم‌ها را بسته‌ایم و به جای درست کردن ضعف‌های مدیریتی خود به مذاکره به آمریکا امید بسته‌ایم.

عباسی با بیان اینکه بحث ربا از سطح فردی به سطح دولتی آمده است، افزود: یک هزار بار داد زدیم، سفره مردم را آلوده نکنید.

وی با اشاره به اینکه تدوین سند اقتصادی در مجمع تشخیص مصلحت نظام به امضای روحانی، نهاوندیان، ترکان و نوبخت رسیده است، اذعان داشت: این سند حکومتی بر اساس نظام نئوکنزی است که در یونان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال شکست خورد.

عباسی عنوان کرد: دولت قبلی طی دوره چهار ساله دوم اقتصاد را با مدل فیلدمنی اداره می‌کرد و دولت اصولگرا ربای دولتی را ساماندهی کرد.

وی ابراز داشت: شش ماه قبل از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها گفتم با این طرح ما را بیچاره می‌کنید و حالا دولت دنبال این افتاده تا یارانه سه دهک بالا را ندهد.

دکتر عباسی با بیان اینکه احمدی‌نژاد می‌گفت من بدهی‌های دولت خودم و دولت قبلی را دادم، افزود: تو پول از کجا آوردی، دلار را گران کردید تا از جیب مردم پول درآورید و به جیب مردم برگردانید.

ارتباط ایران و آمریکا بیش از ۵ درصد بر رفع مشکلات اقتصادی تاثیر ندارد

وی با اشاره به حرکت بی‌نظیر وزارت اطلاعات ایران در به دام انداختن مالک ریگی گفت: اگر اقتدار وزارت اطلاعات نبود، تروریست‌هایی که به سوریه فرستادند را در ایران می‌ریختند.

عباسی عنوان کرد: اگر رابطه ایران و آمریکا برقرار و سفارتخانه آمریکا در تهران باز شود و سفیر آمریکا به ایران بیاید، این ارتباط بیش از پنج درصد بر اقتصاد ایران تاثیر ندارد.

وی در شفاف‌سازی علت عدم تاثیرگذاری ارتباط آمریکا و ایران بر اقتصاد ایران ابراز داشت: سند این ادعا این است که اقتصاد آمریکا از هم فروپاشیده، دوستانش مشکل اقتصادی دارند و ۱۳ نفر از صهیونیست‌ها به علت مسائل مالی خودشان را آتش زدند.

عباسی با بیان اینکه طی ۳۴ سال گذشته یک جو روانی در ایران ایجاد شده و جوانان ما می‌گویند این آمریکای هالیوودی و انیمیشنی چگونه است، گفت: قصد داریم که این جو بشکند و ما هدفمان از ایجاد رابطه روشن کردن قضیه است.

وی افزود: مردم بدانید اگر ما پای میز مذاکره رفتیم، تاسیسات هسته‌ای خود را دادیم، حزب‌الله را کنار گذاشتیم و صهیونیست‌ها را هم به رسمیت شناختیم، تاثیر تمام این موارد بر اقتصاد ایران بیش از پنج درصد نیست.

کارشناس مسائل استراتژیک گفت: آمریکا با برقراری رابطه با ایران می‌خواهد به مردم کشوری در این شرایط بحرانی بگوید که ما یکی از بزرگترین دشمنان خود را پای میز مذاکره آوردیم.

ما باید پشتیبان تیم مذاکره کننده باشیم

حسن عباسی ابراز داشت: نرمش قهرمانانه واکنش قابل انعطاف است، اما از خط قرمزها نباید عبور کنیم، فضا را نباید احساسی کرد و به صورت واقعی با سیاست خارجی برخورد کنیم تا تیم مذاکره کننده امتیاز ندهد.

وی خطاب به مردم اظهار داشت: ما باید پشت سر تیم مذاکره کننده باشیم، همان طور که گفتیم «انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست».

عباسی با بیان اینکه واکنش ما در برابر مسائل باید منعطف باشد، عنوان کرد: دولت تمام تخم‌مرغ‌هایش را در سبد مذاکره نگذارد که اگر مذاکرات به نتیجه نرسید، دولت در ابتدای کار در چشم مردم نشکند.

وی تصریح کرد: ما باید سال‌ها پشت سر این دولت بایستیم و به دشمن بگوییم، اگر خواستی به تیم مذاکره کننده زور بگویی، ما حاضریم گرسنگی بخوریم، اما زور را قبول نمی‌کنیم.

عباسی خاطر نشان کرد: مهمترین وظیفه مردم ما و جامعه دانشگاهی و جوانان این است که فشار روانی بر روی تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران نباشد.

انیمیشن ATO در دانشگاه شهید باهنر کرمان رونمایی شد

همچتین با حضور حسن عباسی رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان و قرارگاه سایبری ۷۰۲، انیمیشن «آتو» در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان رونمایی شد.

انیمیشن ایرانی «آتو» (ATO) با عنوان «سربازان بین‌المللی» توسط شرکت فراسوی ابعاد در کرمان ساخته شده است و با نگاه کمیک به دروغ‌گویی‌های آمریکا پیرامون تروریسم، شکست این کشور از جمهوری اسلامی ایران در ماجرای تسخیر پهپاد RQ170 توسط ایران و اعطای تسلیحات شیمیایی آمریکا به تروریست‌های خارجی سوریه می‌پردازد.

«آتو» داستان گروهی از سربازان بین‌الملل است که برای نجات دنیا توسط سران کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی تشکیل می‌شود و در این مجموعه که در ۱۰ قسمت پنج دقیقه‌ای تولید شده است، موضوعات سیاسی روز دنیا در قالب طنز مطرح می‌شود.

پهپادهای آمریکایی به دام افتاده در تور اطلاعاتی ایران، بحران‌های اقتصادی جهان، بحران سوریه و پیش‌بینی‌های نوسترآداموس از جمله موضوعات این انیمیشن هستند.

تهیه‌کننده این انیمیشن فرهاد امین‌زاده، کارگردان آن عباس عسکری و سایر عوامل پروژه محمدحسین صادقی مدیر پروژه‌، محمد مظفری طراح، مجتبی خیری، سبحان خلیل‌یزدی، مسلم ایرانمنش انیماتورها،‌ فرزاد شکفته دینامیک و اِنکلود، فرشاد امین‌زاده لی‌اوت و لوکیشن و علی متصدی مدل‌ساز هستند.

گزارش تصویری از این همایش : (برای دیدن هر عکس روی لینک آن کلیک کنید )

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/01.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/02.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/03.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/04.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/05.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/06.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/07.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/08.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/09.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/10.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf-Kerman/11.jpg

درباره امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.

6 دیدگاه

 1. سلام.چرا فقط سخنرانیهای دکتر صوتیش میاد بیرون چرا تصویریش نیست؟

 2. سلام
  مطالب صحبت شده را کاملا خواندم و این را کاملا قبول دارم که ارتباط با امریکا حربه ای در مقابل کم کاری های دولت فعلی است اما مسئله مورد نقد من اینست در شرایطی که نظام لیبرال سرمایه دار با دولت قبلی کاملا ضد بود و کینه هایش هنوز هم در حال برافروختگی است ودولتی که داعیه اصل 44 را دارد(دولت نهم و دهم) و نمیبایست به طرف اقتصاد دولتی حرکت می کرد بهترین راهکارش چه می توانست باشد؟ آیا دلار مرود نیاز همه مردم است که آنرا ربا دولتی می نامید. به نظر شما دلار مورد نیاز چه کسانی در کشور می باشد ؟ واین افراد چند درصد جمعیتی را تشکیل می دهند؟ چقدر اموال مردم را این طبقه سرمایه دار که مسئولیت های کثیری نیز در نظام داشتندو یک درصد هم نبودن به یغما بردند . در این شرایط بهترین کار همانبود که می بایست این پولها را از دستاین طبقه درآورد و به جیب مردم برگرداند چراکه “بازار نیاز به دلار” در دست این افراد بود نه در دست همه مردم، لذا می بایست باایجاد سرمایه داران نوظهور به جنگ این حلقه همه کاره در کشور می رفت و بس.

 3. سخنرانی دکتر عباسی با موضوع دیپلماسی انعطاف پذیر امروز در دانشگاه لرستان
  انشالله اگه موفق به ضبط صوت سخنرانی شدم لینک میدم تا دانلود کنید.

 4. یه سوال داشتم
  من لیسانس کامپیوتر دارم میخواستم ارشد رشته علوم استراتژیک بخونم
  میتونم ؟ چه درسایی رو باید واسه کنکور بخونم ؟
  لطفا جواب بدید

 5. سلام داداش ممنون از سایت مفیدتون
  کی فایل صوتی این سخنرانی رو میگذارید؟

 6. با سلام و خسته نباشید
  آیا صوت یا فیلم این سخنرانی را هم دارید؟