پاسخ مخاطبان سایت به فرافکنی علیه استاد عباسی

نظرات دوستانی که در سایت عصر خبر نظری قرار داده اند و توضیحاتی در پاسخ به این خبرگزاری داده اند و این سایت هم این نظرات را منتشر نکرده است در این مطلب قرار می گیرد.

آقا رسول یکی از مخاطبان :

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه کینه ی شما نسبت به استاد عباسی به قدری زیاد است که حتی حقایق شفاف و روشن و دلایل مستند و مستدل را باور نمی‌کنید.
ابتدا باید دل خود را از کینه‌ها بشویید و سپس با منطق سخن بگویید در غیر این صورت شما در چنبره ی توهماتی که برای خود ساخته اید گرفتار خواهید گشت.
حرفها و روایات !! شما چیزی جز پوشش نهادن بر حقایق و ماستمالی کردن واقعیت‌ها نیست …
حال به دور از غرض ورزی و کینه شما را به مطالعه ی مطالبی که در زیر می‌آید دعوت می‌کنم :
۱- شما در پاراگراف اول گفته اید که استاد عباسی هیچگونه پاسخ مستندی در رابطه با نام گردان ، منطقه عملیاتی و نام همرزمان و غیره ارائه نداده است و مبنای سخن خود را یکی از سخنرانی‌های ایشان قرار داده اید اما ایا شما قدری در فضای سایبر در رابطه با این موضوع جستجو کرده اید که اینگونه با اطمینان سخن می‌گویید ؟
مایه شرمساری است که شما حتی به خود زحمت نداده اید که با جستجویی اندک در گوگل ! به جوابهای مستدلی در رابطه با جبهه رفتن عباسی ، مجروحیت ایشان ، همرزمان ، منطقه ی عملیاتی و خیلی چیزهای دیگر که شما حتی به انها اشاره نکرده اید دست می‌یافتید.
ابتدا شما را به لینک زیر ارجاع می‌دهم . در لینک زیر حسن عباسی به شکل مفصل در رابطه با عملیات چریکی فتح ۸ سخن می‌گوید.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910502000697
در ویدئوهای موجود در لینک عباسی درباره ی نحوه انجام عملیات ، چگونگی مجروح شدنش ، مشاهده ی پرپر شدن همرزمانش و … صحبت می‌کند.
در صورتی که انصاف داشته باشید و ویدئوها را تا انتها تماشا کنید متوجه اشتباه و خبررسانی غلط خود در رابطه با جبهه رفتن عباسی و بسیاری اطلاعات دیگر در مورد ایشان خواهید شد.
همچنین می‌توانید در لینک زیر تصاویری از حسن عباسی در عملیات فتح ۸ را مشاهده کنید. که لینک اول از سایت خودتون هست
http://www.asriran.com/fa/news/224175

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=132498
در ضمن سعی نکنید مطلب رو از سایتتون حذف کنید چون دوگانگی و تزویر شما برای نیل به اهدافتان برای همه مشخص شده است و این هم یک رسوایی بزرگ برای شماست که دو مطلب متناقض را با هم در سایتتان می‌گذارید.
حداقل زحمت می‌کشیدید با مراجعه به ارشیو سایت خبر قبلی رو یه جورایی حذف می‌کردید.

۲- اما موضوع دیگر که شما به آن توجه نداشته و ندارید این است که ایا اقای شمخانی اطلاعات همه ی رزمندگان و جبهه رفتگان را در ذهن خود دارند یا اصلا انها را دیده اند که اینگونه در رسانه ی ملی اظهار نظر کرده اند ؟ اگر اقای شمخانی اطلاعاتی مبنی بر جبهه نرفتن عباسی دارند رو کنند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد !!! مسلما تاکنون اقای شمخانی هیچ مدرکی مبنی بر عدم حضور عباسی در جبهه نداشته اند که ارائه دهند وگرنه این کار را انجام می‌دانند. پس چگونه ما می‌توانیم به سخنان اقای شمخانی در رابطه با عباسی اطمینان داشته باشیم. لطفا شما پشت مقام و جایگاه ایشان پنهان نشوید و اگر مدرکی دارید ارائه دهید.

۳- و اما در مورد آمارها . شما متاسفانه سعی دارید با سفسطه و اسمان به ریسمان بافتن به اهداف مد نظر خود که تخریب و تخطئه ی عباسی است ، دست یابید.
در رابطه امار و اسناد سخنان عباسی در رابطه با امار زنازادگان در جهان به لینک‌های زیر مراجعه نمایید:
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/313367
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930308000026
http://jahannews.com/vdca0une649niy1.k5k4.html
جالب است خبرگزاری‌های معروف این امار را همان روزها که عباسی در این رابطه سخنرانی کرده بود منتشر کردند اما گویا شما در خواب غفلت به سر می‌بردید و از این موضوع بی خبر بودید.
۴- و اما درباره ی اسناد مربوط به ارتباط سازمان ملل با ارتش امریکا.
زحمت بکشید به لینک زیر مراجعه نمایید و فایل موجود در صفحه را دانلود کنید.
http://www.dtic.mil/docs/citations/ADA469187
سند موجود در این لینک دکترین نیروهای نظامی‌ایالات متحده ی امریکاست.
ابتدای سند هم امضای ژنرال پتر پیس موجود است و این صحت سند موجود را به اثبات می‌رساند کما اینکه وبسایتی که سند در آن موجود است یک وبسایت نظامی‌است (با دامنه ی .mil)
۵- اما شما در مورد هویت مرکز بررسی‌های دکترینال سخن به میان آوردید در حالی که حتی از سایتهای زیر نظر این مرکز مطلع نیستید .
کافی است عبارت اندیشکده ی یقین را در گوگل سرچ کنید تا در صفحه ی اصلی تعدادی از انها را مشاهده کنید.
در ضمن وبسایت http://andishkadeh.ir پایگاه رسمی‌اندیشکده یقین است.
سوال من از شما این است که هویت یک مجموعه و یک مرکز را چگونه تعیین می‌کنید ؟
اندیشکده ی یقین یک هویت فیزیکی دارد که می‌توانید به راحتی با یک جستجوی ساده در فضای سایبر آن را پیدا کنید.
هویت علمی‌آن نیز با توجه به کارهای گسترده ای که در دانشگاه‌ها و مراکز مختلف علمی‌توسط دانشجویان این مرکز صورت پذیرفته است کاملا مشخص است و نمی‌توانید آز انها چشم پوشی کنید. پایان نامه‌های مختلف دانشجویی در مقاطع مختلف زیادی توسط اندیشکده راهنمایی و هدایت شده اند.
هویت خود استاد حسن عباسی برای شما و خیلی دیگر از همفکران شما نیز کاملا هویدا و مشخص است و تردیدی در این موضوع وجود ندارد چرا که اگر اینگونه نبود و سخنان عباسی فراگیر و تاثیر گذار نبود شما اینگونه به ایشان هجوم نمی‌آوردید.
هویت عمومی‌و فرهنگی استاد عباسی نیز در مجالس و مراکز مختلف علمی‌و مذهبی نیز به قدری برای مردم شناخته شده است که شما نمی‌توانید آن را نفی و به آن خدشه وارد کنید.
لذا شما کسی نیستید که بخواهید هویت عباسی را زیر سوال ببرید.
البته این را نیک می‌دانید که شما و همفکرانتان ضربات سختی از عباسی خورده اند که اینگونه به عباسی می‌تازید …
۶- برای بنده جالب است که شما حرف از ایمان و مومن بودن می‌زنید.
ایا شما می‌دانید ایمان چیست و به چه چیزهایی تعلق می‌گیرد؟
ایا شما می‌دانید که چه کسی مومن است و ایمان او به چه مواردی تعلق می‌گیرد؟
اگر می‌دانستید اینگونه سخن از ایمان و مومن بودن نمی‌راندید.
متعلقات ایمان ۷ تا است که جهان غرب بخصوص امریکا که مدینه فاضله ی شما به حساب می‌آید به شکل سرسام اوری به انحاء مختلف به انها هجوم اورده اند.
سران امریکایی هویت ایرانی و اسلامی‌را زیر سوال می‌برند در حالی که هویت نزدیک به نیمی‌از انسانهای موجود در ایالات متحده ی امریکا زیر سوال است و این در حالی است که شما به خاطر علاقه و شیفتگی زیادتان به امریکا نمی‌خواهید این موضوع را بپذیرید. شما حاضر هستید سران کفر هویتتان را به چالش بکشند اما حاضر نیستید در مقابل آنها ایستادگی و از خود دفاع کنید. وقتی شما امار زنازادگی در امریکا و همپیمانانش را زیر سوال می‌برید و ان را کتمان می‌کنید یعنی نمی‌خواهید مردم از بی هویتی نیمی‌از مردم امریکا بی خبر باشند. چرا ؟ چون می‌خواهید جامعه ی امریکایی را جامعه ای ارمانی برای مردم ایران معرفی کنید. چون نمی‌خواهید ارزوهای پوشالی و پوچتان برای نیل به مدینه فاضله ی امریکایی بر ملا شود. این کار شما یعنی سد کردن راه خدا ….
لذا کلام حق را برای نیل به اهداف باطل خود الوده نکنید.
آیه ۴۲ سوره ی مبارکه ی بقره :
وَلَا تَلْبِسُوا الْحَقَّ بِالْبَاطِلِ وَتَکْتُمُوا الْحَقَّ وَأَنتُمْ تَعْلَمُونَ
ترجمه : و حق را با باطل مخلوط و مشتبه نکنید و حق را پنهان مسازید در حالى که می‏دانید

وبلاگ صالحات :

بسم الله النور
ایدئولوژی لیبرالیسم و فرزند نامشروع آن «فمینیسم» با تکیه بر اباحه گری و برنتافتن حدود الهی در حلال و حرامش، تمام تلاش خود را برای گذر از مرزهای حق و حدود شرعی کرده است و سعی دارد «لسه فر» و لذت گرایی محض را در تمام شئون زندگی بشر نهادینه سازد. پاردایم لیبرالیسم که ذیل سوپر پارادایم اومانیسم تعریف می گردد، انسان را محور عالم قرار می دهد و تمام امور دیگر را مبتنی بر آن تنطیم میکند و «بگذار هر آن چه دلش می خواهد انجام دهد» را محور حرکت بشر غربی قرار می دهد.
مولود نا مشروع لیبرالیسم یعنی همان فمینیسم هم، همه ی توان خود را برای زدودن حیا در عرصه ی گیتی به کار گرفته است تا نابودی و هلاکت حرث و نسل1 را رقم بزند. وجود زن که می تواند بلد طیبه ای2  باشد که نسل صالح و سالم، حاصلش است با ایدئولوژی فمینیسم حیا از وجودش رخت بسته و هلاکتش رقم می خورد.

با امریکن لایف استایل و یا سبک زندگی غربی، به جای آن که حرث وجود زن3 ، بلد طیبه ای باشد تحت حمایت و حفاظت حارث و کشاورزی توانا، می شود بیابانی خشک و سر راهی که هر حیوان درنده ای از آن عبور کرده و از آن تمتع می جوید و حاصل آن چیزی نخواهد بود جز فسادی که بر وجود آن زن مستولی می گردد و علف های هرزی که حاصلش می شود.
انسان غربی آزاد است تا انتهای مرز حیوانیت برود و  تبدیل به حیوانی شود که بدون هیچ حد و مرزی فسادی عظیم را در زمین رقم بزنند و این فساد ممکن نیست جز با هلاکت حرث و نسل و نابودی زنان و از بین بردن حیا و عفت.
از تمدنی که حجاب را از سر زنان بر می دارد، روابط آزاد جنسی را قانونی می داند و حقوق هم جنس بازان را مجاز و حیا که میوه ی درخت ایمان است را می زداید و به حرث وجود زن تجاوز می کند تا مولود های نامشروع خود را در قواره ی جهانی منجی بشریت بداند، و این سبک زندگی باطل را در تمام جهان بگستراند، نمی توان جز این انتظار داشت که بیشتر فرزندانش ولدالزنا باشند.
جالب تر آنجاست که خود این تمدن آمار رسمی زنازادگان سرزمین خود را منتشر می کند!
در صفحه ی 14 گزارش World Family Map 20144، به موضوع ازدواج و هم باشی5  و این که در بسیاری از کشورها به دلایل متعدد هم باشی جایگزین نهاد ازدواج شده است اشاره می کند. همچنین در این بخش به افزایش پرورش فرزندان خارج از ازدواج  هم اشاره می شود.

http://dl-abbasi.ir/Amir/1393/img/However%20Today.jpg

صفحه ی 14 گزارش world family map 2014

برای مشاهده ی سایز بزرگتر بر روی تصویر کلیک کنید.

در صفحه ی 18 این گزارش به موضوع فرزندانی که خارج از تعهد رسمی ازدواج به دنیا آمده اند6  و به عبارتی زنا زاده7 هستند اشاره می کند.

http://dl-abbasi.ir/Amir/1393/img/Nonmarital%20childbearing.jpg
و در ادامه نمودار آمار زنازادگان (فرزندانی که خارج از تعهد رسمی ازدواج به دنیا آمده اند) کشورهای مختلف را ارائه می کند که نمودار را مشاهده می فرمایید.

نگاهی به 428 میلیون صفحه، محتوای مستهجن در آمریک
نگاهی به 428 میلیون صفحه، محتوای مستهجن در آمریک

همان گونه که مشخص است، کشورهای شرقی کمترین آمار فرزندان زنا زاده را دارند و کشور های آفریقایی، آمریکایی و اروپا بیشترین آمار فرزندان نامشروع را به خود اختصاص داده اند.
به عنوان نمونه 41 درصد کودکان آمریکایی، 55 درصد کودکان نیوزیلند، 84 درصد کودکان کلمبیا و 56 درصد کودکان فرانسه نا مشروعند و توسط زوجینی که به شیوه ی هم باشی با یکدیگر زندگی می کنند به دنیا آمده اند.
این گزارش رسمی سند بی آبرویی تمدنی حرام زاده است که مبتنی بر ایدئولوژی باطل لیبرالیسم، ادعای ابرقدرت بودن می کند و رؤیای تسخیر جهان را بر سر دارد و بدتر آن است که عده ای مسلمان نما سنگ این تمدن حرام زاده را بر سینه می زنند تا آن را در جامعه ای که مردم آن مسلمانند پیاده سازند. اما اینان بدانند که
جَاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زهوقا
و وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ‌

والسلام من اتبع الهدی


1- وَ إِذَا تَوَلَّى سَعَى فِی الْأَرْضِ لِیُفْسِدَ فِیهَا وَ یُهْلِکَ الْحَرْثَ وَ النَّسْلَ وَ اللَّهُ لاَ یُحِبُّ الْفَسَادَ ( بقره 205)

و چون برگردد [ یا ریاستى یابد ] کوشش مى‏کند که در زمین فساد نماید و کشت و نسل را نابود سازد ، و خداوند تباهکارى را دوست ندارد .

2-وَ الْبَلَدُ الطَّیِّبُ یَخْرُجُ نَبَاتُهُ بِإِذْنِ رَبِّهِ وَ الَّذِی خَبُثَ لاَ یَخْرُجُ إِلاَّ نَکِداً کَذٰلِکَ نُصَرِّفُ الْآیَاتِ لِقَوْمٍ یَشْکُرُونَ‌ (58اعراف)

و زمین پاک [ و آماده ] ، گیاهش به اذن پروردگارش برمى‏آید ; و آن [ زمینى ] که ناپاک [ و نامناسب ] است [ گیاهش ] جز اندک و بى‏فایده برنمى‏آید . این گونه ، آیات [ خود ] را براى گروهى که شکر مى‏گزارند ، گونه‏ گون بیان مى‏کنیم .

3-در آیه 223 سوره ی بقره زن به مثابه ی حرث است.

نِسَاؤُکُمْ حَرْثٌ لَکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَ قَدِّمُوا لِأَنْفُسِکُمْ وَ اتَّقُوا اللَّهَ وَ اعْلَمُوا أَنَّکُمْ مُلاَقُوهُ وَ بَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ‌ (223)

زنانِ شما کشتزار شما هستند . پس ، از هر جا [ و هر گونه ] که خواهید به کشتزار خود [ در ] آیید ، و براى شخص خودتان [ در بهره‏مندى از آنها ] پیشدستى کنید و از خدا پروا کنید و بدانید که او را دیدار خواهید کرد ، و مؤمنان را [ به این دیدار ] مژده ده .

4- دانلود متن کامل گزارش World Family Map 2014

5- Cohabition شکلی از زندگی مشترک که در آن زن و مرد بدون هیچ تعهد رسمی ازدواج در یک خانه زندگی می کنند و با یکدیگر روابط جنسی آزاد دارند.

6- Nonmarital child bearing زن و مردی که به شیوه ی هم باشی زندگی می کنند و خارج از تعهد رسمی ازدواج بچه دار شده و فرزندان خود را پرورش می دهند.

7- در احکام اسلامی هر ارتباط جنسی ای که خارج از تعهد رسمی ازدواج باشد مبتنی بر صریح آیه ی قرآن زناست و فرزندان آنان ولدالزنا و نامشروع تلقی می شوند.

وَ لاَ تَقْرَبُوا الزِّنَى إِنَّهُ کَانَ فَاحِشَةً وَ سَاءَ سَبِیلاً (32اسراء )

و به زنا نزدیک مشوید ، چرا که آن همواره زشت و بد راهى است .

* این مطلب پاسخی بود به مطلبی در خبرگزاری عصر ایران که با تحریف سخنان استاد حسن عباسی سعی در تخریب چهره ی ایشان و تحریف سخنانشان داشته است.

 

دیگر دوستانی که پاسخی یا نظری دارند می توانند در همین مطلب ارسال کنند که به مطلب اضافه شود.

درباره امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.

17 دیدگاه

 1. دانشجوی کلبه

  سلام دوستان….عصرایران نظرمنوهم درحمایت ازاستاد منتشرنکرد..انشالله خداوند ذلت این اخوان الشیاطین رو به همه نشون بده…

 2. ازدواج سفید در کشورهای دیگر
  آمارها نشان می دهد امروزه زندگی بدون ازدواج یکی از شیوه های رایج زندگی در غرب است. بیش از دو سوم زوج های آمریکایی پیش از ازدواج رسمی مدتی را بدون ازدواج با یکدیگر زیر یک سقف می گذرانند . در سال 1994 حدود 7/3 میلیون زوج آمریکایی بدون ازدواج با یکدیگر زندگی می کردند و نزدیک به اواخر دهه 1990 ، حداقل 50 تا 60 درصد زوج ها حداقل پیش از ازدواج رسمی مدتی را بدون ازدواج با یکدیگر زندگی می کردند این در حالی است که تا پیش از 1970 زندگی بدون ازدواج در ایالات متحده غیرقانونی بود. طبق آمار آمریکا تعداد زوج های ازدواج نکرده ای که با یکدیگر زندگی کرده اند از 1960 تا 2000 ده برابر شده و اکنون زندگی بدون ازدواج به مرحله ای عادی در روند آشنایی دو فرد تبدیل شده است.
  پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده
  البته عنوان “ازدواج سفید” از سوی این پایگاه عنوان اشتباهی است عنوان درست “هم باشی ” است که معادل معنی Cohabitation است.

  • واژه ازدواج سفید رو برای این بجای هم باشی به کار می برند که قبح شکنی کنند و اگر قرار است واژه ای بگذارند باید بگویند ازدواج سیاه نه ازدواج سفید
   که نتیجه ی این هم باشی چیزی جز عذاب و سیاهی نیست
   حضرت محمد (ص) : فرمودند چهار چیز است که هرکدام در خانه ای رخنه کرد ویرانش کند و برکت از آن خانه ها رود : 1.خیانت 2.دزدی 3.شراب 4.زنا .امالی شیخ صدوق مجلس شصت و دوم صفحه 398
   حضرت رضا علیه السّلام فرمود: بزرگترین گناهان و زشت‏ ترین آنها در پیش من زنا است زیرا که قاتل بواسطه ‏ى آدمکشى دیگرى را تباه و فاسد نمیکند ولى مرد زناکار تا روز قیامت نسل بشر را فاسد میکند و حرام را حلال میکند در مجلس مأمون که حضرت این بیان را فرمود فقیه و دانشمندى نبود که دست آن حضرت را نه بوسد و اقرار بگفته ‏ى آن حضرت نکند.ارشاد القلوب جلد 1 صفحه 175
   و خداوند در سوره ی فرقان می فرمایید:
   وَالَّذِينَ لَا يَدْعُونَ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ وَلَا يَقْتُلُونَ النَّفْسَ الَّتِي حَرَّمَ اللَّهُ إِلَّا بِالْحَقِّ وَلَا يَزْنُونَ وَمَن يَفْعَلْ ذَلِكَ يَلْقَ أَثَامًا ﴿۶۸﴾
   يُضَاعَفْ لَهُ الْعَذَابُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَيَخْلُدْ فِيهِ مُهَانًا ﴿۶۹﴾

 3. با سلام به همه دوستان آقای دکتر . البته باید توجه داشت که کار برای خدا همیشه حرف به دنبال دارد مخصوصا شخصیتی مانند آقای دکتر که با هجم وسیع و گستره کاری مورد حسد وبغض و کینه چه از طرف کسانی از داخل و یا از خارج از کشور باشند . دوما اگر زمانی جناب آقای دکتر عباسی عزیز اجازه بدهند که اطلاعات یکی از بزرگترین عملیاتهای برون مرزی سپاه سر باز کرده و مسایل مربوط وعکسهای مشخص در مورد عملیات و نحوه اجرای آن و مجروح شدن ایشان از چند ناحیه و مشکلات بوجود آمده ، مدت زمان این عملیات از ابتدا تا انتها ، دلیل و اهداف این عملیات و …. را روی سایت ها قرار دهند مطمئنا این کار انجام خواهد شد . عزیزان عملیاتهای چریکی با اهدافی بزرگ وخاص انجام میشود و معمولا اطلاعات مربوط به آن تا سالهای زیاد و بعضا برای همیشه محفوظ باقی میماند . ما برای سلامتی ایشان و تمام کسانی که واقعا برای سربلندی ایران عزیز شبانه روز زحمت میکشند دعا نموده و میگوییم هیچ کس وام دار این انقلاب نیست و اگر کار برای خداست دیگران را زیر سوال بردن وکارهای مثبت آنها راندیدن و برای اهداف سیاسی وکسب قدرت جناحی کار دیگران را زیر سوال بردن خطاست ، مگر برای اصلاح باشد نه برای تخریب . بهتر است برای پی بردن به این هجم وسیع کار تنها سخنرانی های داخل سایت آقای دکتر را که برای پیشبرد اهداف اقلاب وایران اسلامی ایراد گردیده نه برای خود ستایی و خود نمایی را فقط شمارش بفرمایید نه دانلود ، نه گوش کردن فقط شمارش ……..

 4. اینجانب محمد علیمردانی نیز جواب دوستان را بررسی کردم و از زاویه دیگر که کمی تکمیل کننده باشد به سایت عصر ایران دادم که مثل هردفعه سانسور کردند !
  با سلام میون خبرهای بیشماری که در دنیا منتشر میگردد سایت عصر ایران منتقد چه حرفی از چه کسی است ؟ نیت روشنگری عصر ایران مرتبط با “عصر ایران” نیست! میخواهید عرض خود ببرید و زحمتی برای استاد عباسی بدارید! وگرنه اگر نشنیده اید بدانید که امیرالمومنین ع فرمود در آخرالزمان گناهان زیاد و جدیدی روی میدهد که حاصل گناهان پدران و مادران یا مردان و زنان (در حکم مادر و پدر) است از جمله علاقه مفرط دختران به پسر بودن و بالعکس، مشکلات روانی و جنسی کودک و …به ذهن و فکر مسموم و شیطانی پدر و مادر یا زن و مرد ( بجای پدر و مادر “در مساله زنا”)در لحظه انعقاد نطفه بر میگردد. و کافیست مرد با خیال شهوت به زن دیگر و یا زن با تصور خیال مرد دیگر که در ذهن می پروراند این فکر مسموم شیطانی و دخالت شیطان در تشکیل نطفه بینجامد حتی اگر زن و شوهر باشند حداقل خللی در نطفه ایجاد میگردد . همانطور که پیامبر نیز فرمود کسانیکه حرامزاده اند یا خللی در نطفه اشان است محب علی ع نخواهند گردید و بعد از بدعت برداشتن ” متعه” آنقدر زنازادگی و تخلل در سلامت تشکیل نطفه زیاد شد که همه شدند قاتلین امام حسین ع و دیگر ائمه ع. پس منظور از زنازادگی تنها از حاصل زنای مطلق(رابطه زن و مرد نامحرم) نیست بلکه موارد زیادی است که حتی اگر پدر و مادر رعایت نکنند همانگونه که قرآن میفرماید و شارکهم فی الاموال و الاولاد .. یعنی شیطان و جنودش سعی در ادخال شیطانی در تشکیل نطفه دارند و معنای زنازادگی بسیار گسترده تر از آن است که شما گمان میکنید!!!
  نکته بعدی هم اینکه علی ع : انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال ! ” به گفتمان و کلام دقت نظر داشته باشید نه به اینکه چه کسی دارد حرف میزند ! جبهه رفته یا نه!؟ دکترا دارد یا نه !؟ عصر و زمان “پوسته گرایی ” گذشته و دوره ، دوره “مغز گرایی ” است . بعنوان مثال نه الان بلکه حدود 15 سال پیش استاد نخبه ای را میشناختم که هیچ مدرک دانشگاهی نداشت و یک هفته درمیان می بردنش لندن برای تدریس هرمونوتیک . پس دیگر دعوای ایدئولوژِی کنیم نه دعوای مدرک گرایی ! بودن یا نبودن مساله اینست آری اما بودن محتوای علمی نه بودن یا نبودن مدرک علمی!! علیمردانی

 5. سلام.بنده خودم سه نظر در عصر خبر و عصر ايران گذاشتم در دفاع از استاد و در اين سه خبر كوچكترين بى احترامى به اين دو سايت نكردم اما دريغ از تاييد يكى از اين ها.
  به نظرم اين كار شما بسيار خوب است و ما در همين صفحه پاسخ بگذاريم

 6. جَاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زهوقا
  و وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ‌-
  هیچ کلامی به از این نیست که بگویم…

 7. احسنت….احسنت….احسنت…..
  بسیار زیبا و مستدل…
  به حق و کامل

 8. سلام
  این وبلاگک عصر ایران نظرات بنده رو تایید نکرد!

 9. از اقا رسول تشکر میکنیم…

 10. مهم این است که استاد عباسی در جنگ کنونی حق علیه باطل از سرداران سپاه حق هستند.چرا که حق قران است و کلام استاد عباسی تنها بر اساس علم قران است.سخن درمورد غرب لرزه می اندازد بر اندام پیروان آقای سریع القلم که کلید حل همه مسایل را در دست غرب میداند و ما را محتاج به آنها .

 11. .با سلام
  ما برای کسانی که راه رو دارن عوضی میرن نگران نیستیم ما برای کسانی نگران و دلواپسیم که نون اسلام و انقلاب رو میخورن و عوضی راه میرن و دوست دارن در جهالت کامل بسر ببرن و آخرت خودشون رو به خاطر دنیای دیگران خراب کنن .
  وجود اشخاصی مثل دکتر عباسی و یا دکتر رائفی پور برای نظام ما برکت و رحمت است
  اشخاصی که دلسوزانه صحبت میکنن و ما را متوجه اشتباهات خودمون در همه حالات میکنن
  به نظر بنده توهین به این اشخاص از خارج مرزها برای ما نوید بخش درستی کاری این عزیزان است
  توهین افرادی در داخل کشور نشانه جهالت و گمراهیست
  امیدوارم این افراد توبه کنن و عاقلانه و از روی ایمان نقد کنن نه روی غرض ورزی
  به امید ظهور منجی عالم بشریت

 12. متن فرستاده شده برای سایت عصر خبر .
  سلام .
  اولین چیزی که باید بگم این که من

  در دانشگاه خوبی درس می خونم و اساتید خوبی هم دارم !

  وضع مالیم هم خوبه ! غذای خوب می خورم و سیرم !

  هواپیما ام سوار شدم !

  اینایی که گفتم برای این بود که طبق نظر آقای دکتر ! محمود سریع القلم که شما بالطبع عاشقشون هستید ! من افراطی ، رادیکال و تندرو نیستم ! قصد عقده گشایی ندارم ، هیجان زده ام نشدم !

  فقط میخام شما رو آگاه کنم !

  خب بریم سر اصل موضوع !

  شما به این حرف دکتر عباسی که گفتن : “همه نهادهاي بين المللي زير نظر سازمان ملل به نوعي توسط ارتش ايالات متحده هدايت مي شوند”

  ایراد گرفتید .

  حالا میخایم بررسی کنیم ببینیم این حرف درسته یا نه ؟

  اول لطف کنید به آدرس زیر برید :

  http://www.dtic.mil/docs/citations/ADA469187

  همون طور که آدرس سایت رو می بینید ، یک سایته نظامیه . اما این سایت وابسته به کجاست ؟ این سایته مرکز اطلاعات تکنیکی وزارت دفاع آمریکاست . می تونید کلمه DTIC رو در اینترنت سرچ کنید .

  پس نتیجه می گیریم که اطلاعات موجود در این سایت توسط وزارت دفاع آمریکا تایید شده . در آدرسی که براتون نوشتم یه گزارشی هست به نام دکترین نیروهای مسلح آمریکا که می تونید دانلودش کنید . همچنین در این صفحه نوشته شده که این گزارش قابل انتشار عمومیه . یعنی خودشونم از بیان این گزارش ابایی ندارن . . .

  خب حالا گزارش رو باز کنین و به صفحه 132 برید :

  In order to best coordinate military and civilian operations, the JTF should consider the location when establishing a civil-military operation center (CMOC) to ensure maximum opportunities for collaboration . See Figure VII-2

  برای این که بهترین هماهنگی بین عملیات شهری و نظامی ایجاد شود JTF باید در زمان مستقر کردن یک واحد CMOC موقعیت را در نظر بگیرد تا بیشترین زمینه برای همکاری فراهم شود .

  JTF = Joint Task Forces

  حالا برید صفحه 133 . همون طور که در شکل می بینید . بهترین همکاری وقتیه که سازمان ملل ، صلیب سرخ و . . . همه زیر نظر CMOCباشند .

  حالا این که چرا برنامه جهانی غذا هم باید گوش به فرمان CMOC باشه ! از عجایبه .

  چرا از خودتون نمی پرسید ، چرا CMOC نباید زیر نظر UN باشه ؟ مگه این یه اقدام مشترک نیست ؟ پس فرماندهی ام باید از واحد مشترک انجام بشه دیگه . درسته ؟

  نه . درست نیست !

  چون در اصل آمریکا فرمانده همه نیروها و حتی سازمان ملله . چرا این رو می گم ؟؟؟

  کلمه CMOC رو در اینترت سرچ کنید . در ویکی پدیا نوشته که CMOC توسط U.S. Marines یعنی نیروی دریایی آمریکا که قویترین نیروی این کشور هست و زبده ترین کماندوهای آمریکا در اون خدمت می کنند ، راه اندازی شد . مشکل حل شد ؟؟؟؟؟