سخنرانی استاد حسن عباسی در مراسم اربعین شهید عباس دانشگر

استاد حسن عباسی شامگاه پنجشنبه ـ ۲۴ تیر ۹۵ ـ در آیین بزرگداشت چهلمین روز شهادت شهید مدافع حرم عباس دانشگر در مسجد الزهرا(س) سمنان اظهار داشت: در جامعه ما که کف حقوق حدود یک‌میلیون تومان است، سقف حقوق‌ها باید کمتر از 70 میلیون ریال باشد.

وی افزود: برخی از افراد به‌ ظاهر مسئول، خون‌های جوانان رشید اسلام را با اختلاس و دریافت حقوق‌های چند صد میلیونی تومانی تباه کرده‌اند که باید مجازات‌های سنگینی برای آنها در نظر گرفت.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به دشمنی‌های همیشگی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکا و اروپا قرار نیست داعش را جمع کنند بلکه قرار است منافقان را هم به کنارشان ببرد.

وی با اشاره به اینکه عربستان قسم‌خورده است تا ایران را ناامن کند بیان کرد: عباس دانشگرها به مبارزه جنگ 37 ساله رفتند و در این راه جان خود را از دست‌ داده‌اند.

عباسی با اشاره به توطئه جدید استکبار برای ایجاد داعش و تروریست‌های تکفیری گفت: خوشبختانه مدافعانی مانند عباس دانشگر هزاران کیلومتر دورتر از مرزها به مبارزه با این تروریست‌ها رفته‌اند و امروز کشور ما به یمن وجود امثال شهید دانشگرهاست که جزیره‌ای با ثبات است.

وی با اشاره به اینکه داعش نماینده تفکر وهابیت است که شیعه و سنی برای این تروریست‌ها فرق نمی‌کند گفت: تروریست‌های تکفیری آمده‌اند تا اسلام را زمین بزنند.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه شهید عباس دانشگر نمونه و الگوی کامل یک جوان مؤمن و انقلابی است عنوان کرد: حضور جوانان دهه هفتادی در میدان جنگ با تروریست‌های تکفیری نشان از پویایی انقلاب اسلامی ما دارد و انقلابی بودن به درک کردن زمان انقلاب نیست.

عباسی با اشاره به اینکه جمعیت وهابیان تنها چهار میلیون است عنوان کرد: این تفکر داعیه حکومت بر جهان اسلام را دارند در حالی‌ که جمعیت آنان بسیار اندک است.

وی با بیان اینکه داعش به دنبال این است چهره اسلام را خراب کند خاطرنشان کرد: برای این تروریست‌ها، شیعه و سنی فرقی ندارد و باید گفت مدافعان حرم، از حریم اسلام دفاع می‌کنند.

عباسی با اشاره به اینکه بهاییت و وهابیت از سوی انگلیس ساخته شدند افزود: باید بدانیم که شیعه و سنی بیش از 1400 سال در کنار هم زندگی کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

درباره یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.