سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع دشمن‌شناسی و انقلاب اسلامی

استاد حسن عباسی یک‌شنبه شب – ۱۰ بهمن ۹۵ – در نشستی با عنوان دشمن‌شناسی و انقلاب اسلامی در مسجد جامع بندرگز با اشاره به در پیش بودن جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دین اسلام در جهان عزت و عظمت دارد و دشمنان زیادی را در مقابل خود دارد و اسلام بازیگر مهمی در حیات بشری شده و این حاصل خون شهدای اسلام ، انقلاب و جنگ تحمیلی است.

وی با بیان اینکه کف انقلاب، جمهوری‌اسلامی و سقف آن ظهور حضرت حجت است افزود: تا لحظه ظهور همچنان در انقلاب هستیم و مرزهای ما به سوریه ، لبنان ، عراق ، بحرین و … رفته است.

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) شروع کننده انقلاب اسلامی نبوده بلکه انقلاب اسلامی از صدر اسلام و توسط امام علی (ع) شروع شده است .

وی با بیان اینکه دوره امامت با امام علی و دوره زعامت  با ولایت فقیه است اظهار داشت : هیچ پیامبر و امامی مانند اکنون چنین مردمی را نداشته است و جنگ تحمیلی ، سقوط مدیران کلان و تحریم موجب عقب نشینی مردم نشده است و مردم در همراهی با ولایت از مدیران نظام جلوتر هستند.

دکتر عباسی ادامه داد: انقلاب اسلامی عقبه بزرگی دارد و انبیا علیه ظلم عمل و با بی عدالتی مبارزه کردند و انقلاب اسلامی نیز برای همین آمده است.

عباسی با اشاره به اینکه ایران جزو هفت کشور صاحب قدرت است اظهار کرد: اگر در هر چیز دیگری روحیه جهادی را پیروی می کردیم سرآمد بودیم و مانند سردار سلیمانی مستشار صادر می کردیم.

وی با بیان اینکه چرا مستشار اقتصادی صادر نمی کنیم اظهار داشت: انقلاب در حوزه اقتصاد تازه شروع شده است و انقلاب سیاسی اسلام ، نابود کردن پهلوی بود.

وی ادامه داد: امروز ولایت فقیه داریم اما فقه مبتنی با ولایت فقیه جاری نیست، انقلاب اسلامی در سیاست موفق بوده اما در حوزه اقتصادی موفق نبوده است.

دکتر عباسی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز لیبرالیسم به بن بست رسیده است.

وی پاشیدگی اقتصاد آمریکا را از دلایل بستن مرزها از سوی رییس جمهور آمریکا عنوان کرد و گفت: ترامپ آمریکا را با بدهی 60 تریلیون دلاری تحویل گرفته است.

عباسی در ادامه به پاشیدن اقتصاد کشورهای بزرگ اشاره کرد و گفت: کشورها اقتصادشان پاشیده است، تمام کشورها به سمت درهای بسته رفتند که اشتغال و تولید برای خودشان باشد ولی ما به سمت سیاست درهای باز حرکت کردیم و با وجود پیشرفت های ایران نمی توانیم شغل ایجاد کنیم.

وی به اظهارات یکی از مدیران شورای شهر تهران که اظهار داشته برای پلاسکو باید از خارج کارشناس می آوردیم تا بگویند چه کاری انجام دهیم اظهار داشت : در نظام و بعد از 38 سال پیروزی انقلاب اسلامی مدیرانی داریم که می گویند ما نمی‌توانیم ! وزیری می گوید ما باید از بیرون مدیر بیاوریم! این نظرات خلاف نظر امام است، عده ای هنوز باور ندارند که ما می‌توانیم ، هواپیما از کشور بیگانه می آورند و در مشهد طواف می دهند، قرار بود پاسپورت ایران عزت پیدا کند ولی الان ایرانیان در فرودگاه ها آواره هستند.

وی ادامه داد: سه سال آمریکا را در آغوش گرفتید و در خیابانها قدم زدید و نتیجه این شد که حق ورود به آمریکا را نداریم و هیچ شرکت هواپیمایی نمی تواند ایرانیان را سوار کند. قرار بود در پسابرجام مشکل اقتصادی حل شود، قرار بود که کدخدا بیاید و مشکل ما را حل کند، اگر قرار شده که از تحریم خارج شویم آمریکا باید یوترن (قانون ایسا) را حذف می‌کرد.

عباسی به سخنان وزیر امور خارجه ( ظریف ) که اعلام کرده بود یوترن ربطی به برجام نداشته و مربوط به قبل از برجام است و قانون داماتو هم ربطی به مذاکرات برجام ندارد، اشاره کرد و خطاب به وزیر امور خارجه کشورمان گفت : پس قرار بود شما چه کاری انجام دهید!!!! اگر روز اول به رهبری اعلام می کردید ایشان اجازه مذاکره را نمی دادند.

عباسی اضافه کرد : خوش بینی مفرد آنان به آمریکا منجر شد که تیم اقتصادی را در مذاکره نبردند، آمریکا امروز برجام را به اهرم فشار تبدیل کرده است، ترامپ رییس جمهور آمریکا مرزها را می بندد و مسوولان تازه می گویند با دشمنان انقلاب همزیستی مسالمت آمیز داشته باشیم و اکنون کسانی که ایرانی هستند حق ندارند وارد آمریکا شوند ، بعضی ها هنوز دشمنی آمریکا را جدی نگرفته‌اند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جهانیان با شکستن آقایی دلار نجات خواهند یافت اظهار داشت: امروز آمریکا جنگ ارزی را در دستور کار دارد و می خواهد پول کشور را زمین بزند و جوانان باید مبارزه با ارزش دلار را در زندگی خود قرار دهند.

رئیس اندیشکده یقین در پایان گفت: امروز به جهاد کبیر نیازمندیم، آمریکا فساد اخلاقی را ایجاد کرده که جهان را نابود کند و زنازادگی را در دنیا منتشر کرده است. آن کسی که از ازدواج سفید در کشور سخن می گوید میخواهد حرام زادگی را در ملت و جامعه پیاده کند، باید بدانند حلال زادگی از ویژگی برجسته این ملت است ، مرد ایرانی غیرت و زن ایرانی عفت دارد و جوهر اسلام در تار و پود مردم ما نهادینه شده است .

منبع: پایگاه خبری – تحلیلی کناره 

درباره یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.

3 دیدگاه

 1. سلام
  داخل سایت منبع مطلب، کامنت داده شد که بخشِ
  «وی پاشیدگی اقتصاد آمریکا را از دلایل بستن مرزها از سوی رییس جمهور آمریکا عنوان کرد و گفت: ترامپ آمریکا را با بدهی ۶۰ تریلیون دلاری تحویل گرفته است.»
  احتمالا اشتباه هست و مبلغ، 20 تریلیون دلاره. اگر دیدید اصلاح کردند، لطفاً متن اینجا رو هم اصلاح بفرمایید.

 2. امیر رضا خلدی

  شما هنوز تعریف مشخصی از زنا زادگی ارائه نداده اید اگر تعریفی دارید راهنمایی کنید مراجعه کنیم.
  اگر منظور از ازدواج خواندن خطبه عقد و گرفتن شاهد است و تعهد طرفین به شراکت در زندگی خوب مشخصا همه موافقیم .
  ولی اگر این است که مثلا شخص ثالثی غیر خداوند مثلا قاضی این وسط راجع به ازدواج زوجین باید نظر دهد همچنانکه سسستم فعلی قانون جمهوری اسلامی این نظر را اعمال میکند ممکن است تعریف شما را خیلی از شیعه ها قبول نداشته باشند . «ازدواج حق ارتفاق ندارد.»