سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع دولت تراز انقلاب اسلامی

استاد حسن عباسی‌ روز دوشنبه – ۱۱ اردیبهشت ۹۶ – در جمع دانشجویان در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: آمریکا در برجام به هیچ یک از وعده‌های خود عمل نکرد و متاسفانه در این زمینه مسئولان کشوری و دولتمردان کوتاهی کردند و بسیاری از امتیازات را به آمریکا دادند.

وی افزود: در حالی که وزیر خارجه مدعی بود که با برجام سایه جنگ از ایران خواهد رفت ولی در این زمینه کشورمان بسیاری از امتیازهای هسته‌ای خود را از دست داده و این موضوع سبب شده است که دشمنان بر روی مسئله هسته‌ای کشور نظارت داشته باشند.

رئیس اندیشکده یقین با بیان این‌که یکی از وزرای دولت در مورد جریان لیبرالیستی و حمایت از این لیبرالیسم حرف زده است، گفت: این امر برای ملت ایران و کشور اسلامی قابل قبول نیست که جریان لیبرالیستی توسط دولت راه بیفتد. اختلاس‌ها و فیش‌های نجومی در دولت نگران‌کننده است، چرا که علاوه بر اختلاس‌های بزرگ شاهد از دست رفتن پول 180 هزار میلیارد تومان در ساختار بورس بودیم که متاسفانه هیچ یک از مسئولان در این زمینه پاسخگو نیستند.

عباسی بیان کرد: ولی متاسفانه در مذاکرات ما بسیاری از امتیازات هسته‌ای را از دست دادیم که دولت با مذاکرات سبب شد که کشورمان در بسیاری از بخشها با تحریم و رکود مواجه شود.

رئیس اندیشکده یقین اظهار کرد: امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون شهدای والامقام و شهدای مدافع حرم به دست آمده است و این‌که امروز ایران در دنیا حرف‌هایی برای گفتن دارد در سایه دلاورمردانی همچون سردار قاسم سلیمانی است و نه این که دولت در برجام موفق بوده است.

وی با بیان این‌که دانشجویان و مردم می‌دانند در انتخابات اردیبهشت ماه چه کسی را انتخاب کنند، افزود: مردم فهیم ایران همیشه آگاه بوده و با بصیرت خود فردی کاردان را به عنوان رئیس‌جمهور آینده انتخاب خواهند کرد.

عباسی با اشاره به این‌که پروژه‌هایی که هم‌اکنون دولت روحانی هر روز در آستانه انتخابات آن را افتتاح می‌کند خود راه‌اندازی نکرده بلکه این پروژه‌ها توسط نیروهای مسلح به بهره‌برداری رسیده که دولت روحانی با افتتاح این پروژه‌ها مانور تبلیغاتی می‌دهد. بسیاری از پروژه‌ها توسط قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه به بهره‌برداری رسیده که در این زمینه دولت روحانی با مانور بر روی این موضوع، این پروژه‌ها را به اسم خود می‌زند. در این زمینه دولت با مانور بر این پروژه‌ها درصدد است در آستانه انتخابات جو انتخاباتی راه بیندازد.

وی تصریح کرد: برخی افراد با بیان این‌که ما نباید نیروهای خود را به سوریه بفرستیم درصدد ایجاد برخی حرفها بودند در حالی که اگر دلاورمردان ما در سوریه نباشند بی‌شک فردا در خود کشور شاهد جنگ خواهیم بود.

وی گفت: مسئله قسط بسیار مهم است و این که در کشور مشکلاتی به وجود آمده به این دلیل است که مدیران و مسئولان دغدغه‌هایشان قسط نبوده و این امر مشکلات زیادی را برای کشور به وجود آورده است.

عباسی با بیان این که ناکارآمدی و بی‌تدبیری مسئولان هیچ ربطی به دولت اسلامی ندارد، افزود: باید تراز اسلام در کشور مبنای کار قرار بگیرد، چرا که در حال حاضر در دولت فعلی هیچ ویژگی مربوط به دولت تراز اسلام رعایت نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

درباره یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.