بررسی نسبت ناصرالدین اسلامی‌فرد و آمدنیوز

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(1).jpg

?یک حساب گمنام تازه تاسیس توئیت می‌کند، یک کانال فیک پست می‌کند، آمدنیوز انعکاس می‌دهد.

? خبر فوری با آیکون قرمز رنگ را همه می‌دانند فیک است. این کانال فیک گشته خیلی اتفاقی از بین همه اکانت‌های توئیتری، حساب گمنامی به نام «ناصر اسلامی فرد» را در کانال خود پوشش داده! در حالی که این حساب، تازه‌کار بوده و هنوز هیچ فعالیت جدی در فضای مجازی نداشته است. آمدنیوز هم خیلی اتفاقی! همین پست را انعکاس داده است.

❓حالا موضوع پیام چیست؟ انکار رابطه آمدنیوز با وزیر اطلاعات. آمدنیوز چه اصرار عجیبی بر انکار این رابطه دارد؟!

————–

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(3).jpg

? ناصر اسلامی‌فرد – مدیر شبکه‌های اجتماعی ستاد مرکزی روحانی در انتخابات ۹۶ است.

✍️ محمد اسلامی :
?طرف کلا ۷ تا توئیت زده.
سرجمع ۷ تا فیو هم نخورده،
اون ۷ تا هم در تخریب #حسن_عباسی
بوده؛ اما توئیتش توی تمام کانالای خبری و خبرگزاری های اصلاحطلب پخش شده. مرده شور تشکیلات و دم و دستگاهی که اینطور کثیف وارد بازی رسانه ایی میشه برای پوشوندن گند کاریاش..

————-

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(4).jpg

⭕️ ناصر اسلامی‌فرد، در حساب توئیتری خود کمتر از ۱۰ توئیت دارد که بیشترِ آن، درباره «انکار رابطه آمدنیوز با وزیر اطلاعات» است. یک حساب فیک، توئیتش را بازتوئیت میکند و آمدنیوز، آن را منتشر میکند. اما نکته جالب‌تر آنکه ناصر اسلامی‌فرد هم پست آمدنیوز را در کانال تلگرامی خود بازنشر می‌دهد!!

⁉️ چه سر و سرّی بین مدیر فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ستاد مرکزی انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات سال ۹۶ با آمدنیوز وجود دارد؟

—————

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(5).jpg

? ناصر اسلامی‌فرد، که مدیر شبکه‌های اجتماعی ستاد مرکزی انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ۹۶ است؛ در کانال شخصی خود، مرتباً اخبار محمود علوی وزیر اطلاعات را منعکس می‌کند در حالی که مسئول فضای مجازی روحانی بوده و قاعدتاً می‌باید اخبار دولت و روحانی را انعکاس دهد. جالب آنکه، زمانی که در حساب توئیتری خود برای دفاع از وزیر اطلاعات، علیه حسن عباسی توئیت می‌کند، آمدنیوز از میان این ‌همه توئیت از افراد گوناگون، توئیت او را منتشر می‌کند. و او هم بلافاصله همین پست آمدنیوز را در کانال تلگرامی خود فوروارد می‌کند.

♨️پیدا کنید پرتقال فروش را: ارتباط بین روحانی، علوی، آمدنیوز، اسلامی فرد

——————

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(6).jpg

? آمدنیوز، توئیت ناصرالدین اسلامی‌فرد را که حساب فیک «خبر فوری» بازتوئیت کرده، منتشر می‌کند. و اسلامی‌فرد، همین پست آمدنیوز را در کانال تلگرامی خود فوروارد می‌کند!!
?۲۵ مرداد ۹۸

❤️ اسلامی‌فرد، سه روز بعد، پست مربوطه را از کانال خود حذف کرده و به فاصله‌ی سه روز، یک سرباز ولاییِ ضدآمدنیوزی می‌شود!
? ۲۸ مرداد ۹۸

❓چرا بعد از این که رابطه ناصر الدین اسلامی فرد، رئیس فضای مجازی ستاد مرکزی انتخاباتی روحانی با آمدنیوز مورد سوال قرار گرفت، او به دست و پا زدن افتاده و ابراز برائت از آمدنیوز می‌کند؟

——————

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(7).jpg

⬅️ پرده یکم
حسن روحانی بیش از سی تقابل ایدئولوژیک و استراتژیک با رهبری داره که در تقابل با ولایت فقیه در نسبت با سایر روسای جمهور پیشین بی رقیبه.
? yon.ir/1IqwN

⬅️ پرده دوم
ناصر الدین اسلامی فرد به عنوان مدیر فضای مجازی ستاد مرکزی انتخاباتی روحانی در سال ۹۶ مسئول انتشار دیدگاه‌های رئیس جمهور در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بوده که قطعا شامل تعارضات ایدئولوژیک و استراتژیک با رهبری هم میشده! اما جالب آن که در این بین کتابی هم می‌نویسد درباره رهبری با عنوان: «خط ایثار» – چاپ بهمن ۹۷

⬅️ پرده سوم
هیئت دولت در شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برای رونمایی این کتاب همایش میذاره و محمود علوی وزیر اطلاعات براش تقریظ می‌نویسه!

❓سؤال اساسی اینجاست: دقیقا جایگاه سازمانی و شغل اصلی اسلامی فرد چیست؟ او که یار غار وزیر اطلاعات است، چرا آمدنیوز توئیت‌های او را بازنشر می‌دهد، و او هم متقابلاً پست آمدنیوز را در کانال شخصی خود فوروارد می‌کند؟ نسبت وزیر اطلاعات، ناصر الدین اسلامی فرد، و آمدنیوز چیست؟

————–

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(8).jpg

⬅️ آمدنیوز، توئیت «ناصرالدین اسلامی‌فرد» را از میان اینهمه توئیت، در کانال خود، منتشر می‌کند. و «ناصرالدین اسلامی‌فرد» نیز متقابلاً همین پست آمدنیوز را در کانال شخصی خود فوروارد می‌کند. موضوع توئیت، جالب است:

❌ «انکار رابطه آمدنیوز و وزیر اطلاعات»

⬅️ ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانید آمدنیوز تا همین چندی قبل، و درست زمانی که از رهبر معظم انقلاب تا دیگر مقامات کشور را توهین و تخریب می‌کرد، اخبار و فعالیت‌های سید محمود علوی وزیر اطلاعات را با آب و تاب خاصی انعکاس می‌داد! همراه با تعریف تمجیدهای عجیبی که برای هیچ مسئول دیگری بکار نمی‌برد. آمدنیوز، این تصاویر و حتی عناوینی که برای این پست‌ها انتخاب می‌کرد را عیناً از کانال «اخبار وزیر اطلاعات آیت‌الله علوی» برمی‌داشت.

❓به نظر شما، ادمین و گرداننده‌ی کانال «اخبار وزیر اطلاعات آیت‌الله علوی» چه کسی‌ست؟

☑️ ناصرالدین اسلامی‌فرد، مدیر فضای مجازی ستاد مرکزی حسن روحانی در انتخابات ۹۶

————-

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20(9).jpg

?مدتی قبل، کانال « تلخند سیاسی اجتماعی»، اولین رسانه‌ای بود که «بنر مهریز» را با طعنه و تمسخر، منتشر کرد؛ بنر اطلاع‌رسانی سخنرانی حسن عباسی در مهریز یزد، که از یک هفته پیش از اجرای حکم حبس، نصب شده بود.

?تلخند سیاسی، رسانه‌ای شناخته شده‌ست: آمیزه‌ای از تمسخر و توهین و هجو و تخریب. که لوح اثرگذارترین کانال حامی دولت را هم دریافت کرده؛ اما جالب است که مابین هیئت دولت، به یک نفر علاقه‌ی وافری دارد:

❤️ سید محمود علوی، وزیر محبوب اطلاعات!!

————————

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20%2810%29.jpg

?کانال «تلخند سیاسی اجتماعی» که شاید کمتر کسی مانده که این رسانه او را با توهین و تخریب و تمسخر، نوازش نکرده باشد، به آقای وزیر اطلاعات ارادت ویژه دارد. جالب‌تر آنکه، آقای «وزیر محبوب اطلاعات» هم از غرفه این رسانه‌‌ی هجونویس، بازدید می‌کند..

☑️ و ناصرالدین اسلامی‌فرد، در حال معرفی تلخند سیاسی به آقای وزیر..

——————–

http://dl-abbasi.ir/yekta/1398/Graphic/eslamifard/eslamifard%20%2811%29.jpg

❓زندان رفتن حسن عباسی با شکایت «وزیر اطلاعات» مگر چه آورده‌ای برای تلخند سیاسی دارد که از ادمین آن یعنی «سجاد عابدی»، مدافعی سرسخت و البته انگشت‌شمار برای وزیر اطلاعات می‌سازد؟!

⬅️ قصه اما، از این هم جالب‌تر است. تلخند سیاسی، یک یار دیرینه هم دارد:

☑️ ناصرالدین اسلامی‌فرد، یار غار وزیر اطلاعات و گردانده‌ی کانال رسمی وی؛ و مدیر فضای مجازی ستاد مرکزی انتخاباتی حسن روحانی

?و باز، همان پرسش همیشگی:
⁉️ ارتباط وزیر اطلاعات و ناصرالدین اسلامی‌فرد و رسانه‌های هتاک داخلی و خارجی چیست؟

درباره یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.

یک دیدگاه

  1. با سلام.درسته که جنگ نا آدلانه و بسیار ناجوانمردانه دنبال میشه و حبس 7 ماهه به خاطر افشاگری نکردن استاد در زمان اوج انتخاباته اما من وما در غیاب استاد تا آنجا که بتوتنیم روشنگری میکنیم تا قلب فتنه بشکند.به امید سرفرازی جبهه انقلاب و استاد عزیز