دانلود سخنرانی سمفونی مردگان

دانلود سخنرانی استاد حسن عباسیسمفونی مردگان

دانلود سخنرانی سمفونی مردگان

دکتر حسن عباسی در این سخنرانی ابتدا به سیستم های اداره جهان [نرم افزار سیستم عامل] پرداختند. در گذشته ۲ سیستم عامل جهانی چپ [سوسیالیسم] و راست [لیبرالیسم] وجود داشت و در کنار این دو سیستم، سیستم های دیگری از قبیل فاشیسم در ایتالیا، نازیسم در آلمان، مارکسیسم در شوروی نیز وجود داشت که به مرور زمان ناکارآمدی هر یک آشکارا گردید.

مدت زمان: ۲ ساعت و 9 دقیقه

تاریخ: آذر 1387

مکان: دانشگاه علوم پزشکی بابل

موضوع : بررسی سبک زندگی آمریکایی  American Life Style ( سمفونی مردگان )

فرمت: MP4 

کیفیت: عالی

از سویی دیگر سبک زندگی دغدغه همیشه بشر بوده است و سبک زندگی آمریکایی نتیجه سیستم عامل لیبرالیسم است. در این تفکر و دیدگاه که سلطه آنگلوساکسون‌ ها بر جهان در آن مشهود است، هدف حفظ وضع موجود است. این تفکر و دیدگاه به طور پنهان در سریال LOST(لاست یا گمشدگان) نیز به مخاطب القا گردید.
به عبارت دیگر سبک زندگی یعنی واحد بودن روش زندگی برای تمامی افراد جامعه در تمامی زمینه ها از جمله مد پوشش، مدل آرایش مو، دکوراسیون خانگی، مدل غذا خوردن، منش و رفتار و … است که این مقوله خروجی سیستم عامل حاکم بر جامعه است. سبک زندگی آمریکایی شمولیت دارد و برای همه افراد و تمامی جوامع قابل اجراست. این سبک زندگی، یک به اصطلاح دین زمینی با کتاباعلامیه جهانی حقوق بشر است که بر پایه نفسانیات انسان بنا نهاده شده است.

اما سبک زندگی بشری از چه فرآیندهایی عبور کرده و به شکل امروزی درآمده است؟ این سؤالی است که در ادامه به آن پرداخته می شود :

 • در زمین لیبرالیسم و با قطار اومانیسم بر پایه اصالت بشر (بشر محوری) شامل ۴ دوره گذار:
  1. سنت با محوریت خدا محوری : دوره خداگرایی
  2. مدرنیسم بر پایه خرد و با محوریت انسان محوری : دوره بشرگرایی
  3. پست مدرنیسم با محوریت خود محوری : دوره خودگرایی
  4. ترنس مدرنیسم بر پایه ماوراء و با محوریت شیطان محوری : دوره شیطان گرایی » نتیجه : حفظ وضع موجود

در مقوله تفکر اومانیسم درختی به نام جامعه مدنی با ۴ جزء حکومت (رأس هرم)، سرمایه علمی، سرمایه اجتماعی، مردم سرمایه حکومت در صورتیکه تولید ثروت کند یا ثروتمند باشد (قاعده هرم)؛ میوه ای به نام سبک زندگی آمریکایی را به بار می نشاند.

 • در زمین تئویسم بر پایه اصالت خدا (خدا محوری) شامل ۴ دوره گذار:
  1. دوری از نفس
  2. سنت الهی (قرآن)
  3. سنت حسنه دینی
  4. رسیدن به تعالی

شاکله این زمین، اصول و فروع دین است که انبیاء خدا در طول تاریخ همواره در مرحله اول به دعوت حکومت ها و در مرحله دوم به دعوت مردم به دین اسلام، می پرداختند. در مقوله تئویسم درختی به نام جامعه دینی با ۴ جزء حکومت دینی (رأس مردم)، سرمایه علمی با درون مایه دینی، سرمایه اجتماعی با درون مایه دینی، مردم متدین (قاعده هرم)؛ میوه ای به نام سبک زندگی اسلامی را به بار می نشاند.

دکتر حسن عباسی در آخر سخنرانی به دهه چهارم انقلاب که همراه با دهه تدوین و تنظیم ساز و کار مدل جدید اداره بشر است، اشاره نمودند و اینکه سیستم عامل آینده اداره جهان توسط جمهوری اسلامی ایران عرضه گردد را نوید دادند. سیستم عاملی که بر پایه هجرت از خود به خدا بنا نهاده شود.

دانلود فایل صوتی:

    Mediafire

حجم: 14.6 مگابایت

 منبع : آرشیو سخنرانیهای دکتر عباسی

دانلود فایل تصویری: 

 دانلود به صورت پارت‌های 100 مگابایتی:

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲:    Direct Link

دانلود پارت ۳:    Direct Link

دانلود پارت ۴:    Direct Link

 حجم:360 مگابایت

 منبع : مبین مدیا

درباره امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.

8 دیدگاه

 1. خدا وکیلی یک نگاه به سایتتون بندازید

  یا مدیافایر (که باز صد رحمت به مدیا فایر) یا بعضی از جلسات نیست ، یا بعضی از جلسات رو هاست ماست دی ال (که جواب نمیده یا شرح گذاشتید با عکس ……

  الان هم پاک میکنید نظر رو

  فقط قمپز الکی میدید

  {ادیت}

 2. سلام………..لینک پارت3 خراب هست………..خواهشن رسیدگی کنید………یه بار دیگه هم اطلاع دادم ولی…..!!!!!!!!!!!!!
  با تشکر خیلی خیلی خیلی فراوان از زحماتتون

 3. سلام
  من یه ایرادی به سخنان دکتر در مورد فربه شده ذهن با دیدن سریالها و فیلم ها دارد در صورتی که این ذهن جوری فربه میشود که نمیتوانیم حرکت کنه مثل انسانی که از وزن زیاد نمی تواند حرکت کند مثل همون انسانی که در 100 سال پیش از فرت ضعف ذهنی نمی توانست حرکت کند در صورتی که برای حرکت در جهت ظهور باید انسانی ساخت که قوی از لحاظ زهنی که بتوانند خود و چند نفر دیگر با خود ببرد

 4. سلام
  چرا فایل 3 خرابه؟؟؟؟

 5. سلام. آقا اون جمله ی آخر “هجرت از خود به خداست” ممنون.

 6. سلام. اقا من وقتي ميخوام وارد سايت بشم نود 32 نميزاره .سايت رو نميزاره بالا بياد.وقتي غير فعال ميكنم مياد بالا .من چيكار كنم .اگه ميشه بهم ايميل بزنيد

 7. سلام…
  اقا امیر دستتون درد نکنه!

 8. سلام داداش امیر خیلی ممنون از بابت این سخنرانی آخه من نصفه وکیفیت خیلی پائین این سخنرانی اونم تازه صوتیش را داشتم. ولی دیگه خسته شدم بگو چیکار کنم مدیا فایر را که فیلتر کردن که هیچی توسایتهای آپلود ایرانی هم آپلود کردم برداشتن همه رو حذف کردن بعد میزنن به دلیل غیر قانونی بودن حذف شده حالا اگر توشون موسیقی غیر مجاز آپلود کنید حذف نمیکنند زورشون اما به ما میرسه.اینکه میگن حقیقت تلخه اینه اول ازهمه تمام فایلهای در مورد ربا را حدف کردن .ساکس هم حتی من گرفتم که تو مدیا فایر آپلودمو بکنم اما اونم از شانس ما فعلا سرویسش خراب شده