خانه » گرافیک » پوستر » مکتب سیاسی خراسان

مکتب سیاسی خراسان

مکتب سیاسی خراسان
مکتب سیاسی خراسان

درباره‌ی یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.

۷ نظر

 1. طرحی جالبیه.

 2. با این جریان سیاسی که در بالا گفته شد ، انشالله برنامه ریزی کنید در جریانهای سیاسی اینده مردم اگاهانه تر شرکت کنند – بنده حقیر و بسیاری از هموطنان دلسوز نظام هم حاضریم در این راه بدون چشم داشت به شما کمک کنیم .

 3. آقای عباسی شما اصولگراها چند لایه پوست دارید؟؟؟
  چرا انقدر پوستتون کلفته؟؟؟

  • آقای عباسی اصول‌گرا نیستند و تقسیم‌بندی اصول‌گرا و اصلاح‌طلب را قبول ندارند. ایشان نخبگان را به لیبرال-انقلابی تقسیم می‌کنند که در این تقسیم‌بندی عده‌ای از اصول‌گرایان در قشر لیبرال قرار می‌گیرند و عده‌ای از اصلاح‌طلب‌ها در جبهه انقلابیون.

 4. يك ناظر ولايتمدار

  با سلام
  پس از خودمختاری ایالت خراسان و گرد آمدن افرادی که تاریخ مصرف شان مدتهاست که گذشته است و سوابق شازی چون قالیباف دارند، آیا این نظریه پردازی منفعت طلبانه را در پرتو نظریات و فرمایشات امام خامنه‌ای می دانید. با خود خلوت کنید و کلاه را قاضی کنید. باشد که خداوند هدایت مان کند.

  • علیکم‌السلام.
   ان‌شاالله خدا همه ما از جمله بنده را به راه مستقیم هدایت کند.

  • سلام
   فعلا که ۶ میلیون توکلی سال۱۳۸۰ شده ۱۶ میلیون رئیسی در سال ۹۶ و این نشان میدهد که جریان انقلاب رشد ۱۰ میلیونی داشته ولی ۲۲ میلیون خاتمی در سال ۱۳۸۰ شده ۲۴ میلیون روحانی و این نشان میدهد که جریان لیبرال ۲ میلیون رشد داشته و با این رشد ۸ برابری جریان انقلاب نسبت به جریان لیبرال درمی یلبیم که آینده از آن جریان انقلابیست نه لیبرالها…پس تاریخ مصرف لیبرال ها در حال تمام شدن است.بجنگ تا بجنگیم