خرمشهرها درپیش است…

خرمشهرها درپیش است...

✳️ خرمشهرهایِ پیشِ‌رو در میدانی به مراتب سخت‌تر از میدان جنگ نظامی!??

?تعبیر پرمعنای « #خرمشهرها در پیش است.» ترجمان این بیان پیر جماران است که فرمود: «اسلام، سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.» سال گذشته که امام خامنه‌ای از « #دولت_مقاومت» سخن گفتند، سرفصلی جدید در مباحث استراتژیک مقاومت گشودند. جنبش‌های مقاومت زمانی شکل می‌گیرند که یا جایی به اشغال درآمده باشد و یا قصدی برای براندازی و سرنگونی یک حکومت موجود در میان باشد.

❓ما علیه چه کسی مقاومت می‌کنیم؟ آیا جایی اشغال شده، یا می‌خواهیم حکومتی را براندازی کنیم؟ پاسخ این است که: هر دو!

?ما با اشغال جهان روبرو هستیم. کفر، طاغوت و فرعون جهانی، ترامپ، اوباما، جرج بوش، کلینتون، کارتر و… دیکتاتورهایی هستند که به عنوان قدرترین عناصر کفر، ۴۰ سال دشمن اصلی ما بوده‌اند. در واقع تقابل اصلی ما با جبهه جهانی #کفر و #لیبرالیسم است که جهان را به اشغال خود درآورده است و ما را میان دو انتخاب مخیر کرده است: پذیرش نظام سلطه جهانی یا ایستادگی مقابل آن تا براندازی کامل.

?جهان به اشغال درآمده و فرمول مقاومت مقابل این کفر جهانی «وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّى لا تَكُونَ فِتْنَةٌ» است یعنی آن‌قدر به مقاتله ادامه دهید تا بساط فتنه جمع بشود. دولت مقاومت دولتی‌ست که علیه اشغال نظام جهان توسط سلطه می‌ایستد! اگر زیر بیرق دیکتاتوری یزید و معاویه و پهلوی نرفته و مقابل آن مقاومت کردیم تا یا هم‌چون امام حسین(ع) به شهادت رسیده یا آن را براندازی کردیم، امروز نیز با یقین به اینکه امام عصر(عج) برای همه‌ی جهان ظهور می‌کنند، پس چرا نباید حکومت آمریکا تغییر نکرده و دست از فساد ساخت‌یافته برندارد؟ فسادهایی که برای یکایک آن در زمان انبیا(ص)، یک تمدن نابود شده، امروز در آمریکا جمع شده است و به این نیز بسنده نمی‌کند؛ به فرموده قرآن کریم، کفار و مشرکین تا شما را به دین خود درنیاورند، دست از سر شما برنمی‌دارند. امام راحل(ره) می‌فرمود: «اگر در مقابل دین ما بایستید، در مقابل دنیای شما می‌ایستیم.» زمانی که آمریکایی‌ها گفتند پس از سرنگونی نظام ایران، مساجد آن را کاباره می‌کنیم؛ ما از این سو گفتیم ما پیش از شما آمریکا را می‌گیریم و کاخ سفید را #حسینیه می‌کنیم؛ این مهم، محقق شدنی‌ست. ابهتی که روزی #شوروی در چشمان کمونیست‌های ایرانی داشت، #آمریکا اکنون در چشم لیبرال‌های ایرانی ندارد! شوروی اما فروپاشید و #مارکسیسم به زباله‌دان تاریخ پیوست و امروز ایالات متحده نیز چون قالب یخی در تابستان آب می‌شود و رو به اضمحلال است.

✅ اگر روزی در خرمشهر و آبادان می‌جنگیدیم تا مناطق از دست رفته‌ی خود را بازپس گیریم، امروز مرزهای ما به #سواحل_مدیترانه رسیده است و انقلاب اسلامی در جای جای جهان اسلام تکثیر شده است.

? اما در درون نظام جمهوری اسلامی با سنگرهای متعددِ فتح نشده روبرو هستیم که تمامی ناکارآمدی‌ها و ضعف‌های نظام نیز مربوط به همین حوزه‌هاست. نظام جمهوری اسلامی یک اَبَرسیستم یا اَبرنظام است که دارای ۱۴۰ #زیرسیستم می‌باشد. گرچه دولت فعلی از زمانی که روی کار آمد (با یک خطای استراتژیک در قواعد حکومت‌داری) قصد داشت مشکلات تمامی ۱۳۹ زیرسیستم دیگر را با یک زیرسیستم «وزارت خارجه» آنهم تنها با مذاکره! برطرف کند. #لیبرالیسم در این ۱۴۰ زیرسیستم ریشه‌ای دوانده که برکندن آن، همان خرمشهرهای پیش‌روست. باید بدانیم تحقق تمدن نوین اسلامی از دروازه‌ی ایجاد دست‌کم ۱۴۰ زیرسیستم بومی ایرانی-اسلامی (و نه عاریتی) می‌گذرد.

? «بعد از 1⃣ #انقلاب اسلامی و 2⃣تحقق #نظام اسلامی، 3⃣ایجاد #دولت_اسلامی و 4⃣تشکیل #جامعه_اسلامی، نوبت ایجاد 5⃣ #تمدن_اسلامی خواهد بود؛ که با #تقوای فردی و تقوای جماعت و #امت عملی خواهد شد. آن وقت فرهنگ اسلامی فضای عمومی بشریت را فرا خواهد گرفت.» امام خامنه‌ای – ۲۸مرداد۸۴

✳️ ما در پی احیای امپراتوری ایران نیستیم بلکه به دنبال تحقق تمدن نوین اسلامی‌ هستیم. ۲۰ سال ابتدایی عمر خود را در مرزهای جغرافیایی خود، ۲۰ سال دوم را درون مرزهای منطقه و غرب آسیا و سراسر جهان اسلام و ۲۰ سال سوم را در بُرد جهانی خواهیم بود. انشاءالله.

کانال رسمی استاد حسن عباسی
? @Hasanabbasi_ir

 

? نماهنگی دیدنی از سخنرانی‌های #سوم_خرداد استاد حسن عباسی در #گپ، #آی_گپ و کانال #آپارات مرجع نشر سخنرانی‌های استاد حسن عباسی بارگزاری شده است، که به دلیل مشکلاتی امکان بارگزاری در ایتا و سروش مقدور نشد.

✅ این قطعه دیدنی را می‌توانید از اینجا ببینید:

➡️ Igap.net/Hasanabbasi_ir

➡️ Gap.im/Hasanabbasi_ir

➡️ Aparat.com/v/hzgmx

➡️ llink.ir/870t

مرجع نشر سخنرانی‌های استاد حسن عباسی
? @dr_abbasi

درباره یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

یکتا ؛ دبیر بخش خبری پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار اخبار مربوط به استاد حسن عباسی است.

یک دیدگاه

  1. جلیل امینی

    چه طراحی پوستر زیبایی. خسته نباشید.