خانه » مطالب ویژه » دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع مهدویت و آخرالزمان

دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع مهدویت و آخرالزمان

دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی در مسجد امام‌‌ خمینی(ره) رفسنجان با موضوع مهدویت و آخرالزمان –۲۱ تیر ۹۵

استاد حسن عباسی

تاریخ :  ۲۱ تیر ۹۵

موضوع : مهدویت و آخرالزمان

مدت زمان:  ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه

دانلوددانلود فایل صوتی با کیفیت بالا(۱۲۸kbps):

دانلود  :   Direct Link  |  Uploadbaz

 حجم: ۸۳ مگابایت

دانلوددانلود فایل صوتی با کیفیت پایین(۳۲kbps):

دانلود  :   Direct Link  |  Uploadbaz

 حجم: ۲۱ مگابایت

 منبع : دکتر عباسی

درباره‌ی امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.

۳ نظر

 1. با سلام
  اخر فایل صوتی

  وقی استاد داره دعا میکنه اخرین دعاش رو بگین دیگه انجام نده و بگین بقیه امین نگن چون دعا برای کم شدن عمر فکر نکنم درست باشه

 2. با سلام
  چرا معمولاً کیفیت صدا مناسب نیست؟ انگار وظیفه ضبط صدا به عهده کسى است که در صندلى آخر سالن نشسته است و صدا را از دورترین نقطه از جناب دکتر و از محیط ضبط مى کند!! زیرا صدا عموماً پژواک داشته و همراه با سروصداى حضار است.
  با توجه به اینکه آهنگ کلام استاد سریع است و نیز مباحث ایشان از نظر علمى سنگین هستند، ضرورى است مستمع کلمه کلمه استاد را بشنود ؛ اما کیفیت نامطلوب ضبط صدا، قطع شدن گاه و بى گاه صدا و ایجاد وقفه در روند مبحث، فاصله داشتن ضبط کننده صدا با استاد که سبب ضبط شدن صداى محیط از جمله صداى دست زدن حضار، صحبت کردن ها و …. می شود، همگى باعث مى گردد حتى علاقمندان به پیگیری مباحث نیز گاهى از شنیدن صوت اجتناب کنند.
  لذا خواهشمند است:
  ١-از چندین دستگاه ضبط صدا (ریکوردر) به طور هم زمان استفاده شود تا اگر به هر دلیلى اشکال در ضبط یکى به وجود آمد، مباحث از دست نروند.
  ٢- میکروفون به کت استاد نصب شود تا حتى الامکان صدا مستقیم ضبط شود و صداى محیط و بلندگوهاى سالن در صوت نباشد.
  ٣- به دلیل اینکه جناب دکتر در شهرهاى مختلف سخنرانى دارند و شاید امکان حضور شخصی ثابت براى انجام این امور نبائد، لذا از خود استاد خواسته شود تا نسبت به نصب میکروفون به لباس خویش و روشن کردن چند دستگاه ضبط صدا رأساً اقدام نمایند.
  با تشکر