گزارش از سخنرانی استاد حسن عباسی در گلپایگان

مراسم همایش دانشجویی با  موضوع سبک زندگی با حضور دکتر حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در تاریخ 1392/09/12 ساعت 15 الی 17:30 در سالن آمفی تئاتردانشکده فنی و مهندسی گلپایگان  برگزار گردید.در این مراسم محمدسعیدطاهری معاون فرماندار گلپایگان ، امام جمعه گلشهر ، محسن حجتی رئیس دفتر نماینده گلپایگان و خوانسار در شهرستان گلپایگان و فیروزی عضو شورای شهر گلپایگان حضور یافتند.

دکترحسن عباسي با حضور درگلپایگان در مراسم سخنرانی با موضوع ديپلماسي فعال در 10 پرده در صبح  1392/09/12 در سقاخانه گلپايگان تدارک دیده شده بود برای جوانان و دانشجویان به ایراد سخن پرداخت که در این مراسم فیروزی و جعفر خادمی دو عضو شورای شهر گلپایگان نیز حضور یافتند.
گزارش از سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع سبک زندگی
درعصر این روز همچنین مراسم همایش دانشجویی با  موضوع سبک زندگی با حضور دکتر حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در تاریخ 1392/09/12  ساعت 15 الی 17:30 در سالن آمفی تئاتردانشکده فنی و مهندسی گلپایگان  برگزار گردید.
این برنامه که با استقبال دانشجویان فهیم دانشکده و حضور مسئولین و روسای ادارات شهرستان همراه بود به همت و تلاش بسیج دانشجویی و کانون پیوند مهرگلپایگان برگزار گردید. در این مراسم محمدسعیدطاهری معاون فرماندار گلپایگان ، امام جمعه گلشهر ، محسن حجتی رئیس دفتر نماینده گلپایگان و خوانسار در شهرستان گلپایگان و فیروزی عضو شورای شهر گلپایگان حضور یافتند.
گزارش از سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع سبک زندگی
سمینار«آیا زندگی همان گذران عمــر است؟»به همت کانون پیوند مهر و با مشارکت شهرداری گلپایگان و دانشگاه فنی و مهندسی برای استفاده عموم شهروندان در روز سه شنبه مــورخ 12/9/92 در سالن اجتماعات دانشگاه مذکور با حضور آقای دکتـــر عباسی رئیس مرکز مطالعات استراتژیک اندیشکده یقیـن  و استراتژیست ارشد جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.
گزارش از سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع سبک زندگی
منبع : گلپاخبر

درباره امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.

2 دیدگاه

  1. سلام. پاسخ دکتر عباسی به توهین های اخیر در دانشگاه اصفهان :
    لینک : http://islammovie.ir/files/uploads/filez/1387282851.4986_abbasi-tohin.mp3

  2. سلام.لطفا سخنرانی دکتر عباسی با موضوع سبک زندگی رو واسه دانلود بذارییین…