نقد و بررسی فیلم 300 توسط استاد حسن عباسی

هفت سال پس از ساخته شدن قسمت اول فیلم ضد ایرانی «300» قسمت دوم با عنوان « Rise of an Empire 300: خیزش یک امپراتوری» منتشر شده و همان جعلیات تاریخی را از قبل و بعد قسمت اول ، این بار پیروز مندانه و شکست سپاه خشایار شا توسط یونانیان را نمایش می دهد.

روایتی از یک خون خواهی برای 300 اسپارتی کشته شده توسط خشایار شا و پیروزی کشاورزان ، کشتی سازان ، مردم معمولی یونانی بر سپاهیان ایرانی

نقد و بررسی فیلم 300 توسط استاد حسن عباسی
نقد و بررسی فیلم 300 توسط استاد حسن عباسی

استاد حسن عباسی در جلسه ی 18 کلیه ی کرامت قسمت اول این فیلم ضد ایرانی را نقد و بررسی کرده اند که پیشنهاد میکنم حتما ببینید

قسمت دوم این فیلم چیزی بیشتر از قسمت اول نیست و بازهم همان مطالب قبلی که استاد در نقد قسمت اول می فرمایند رو تکرار می کند ، در قسمت دوم کمی قبل تر را نمایش می دهد که چگونه داریوش در نبرد ماراتون توسط یک سرباز یونانی بنام دميستوکليس کشته می شود و ماجراهایی که در ادامه رخ میدهد و این سرباز در نبرد سالامیس به خون خواهی 300 اسپارتی کشته شده به پا می خیزد و  در آخر با همکاری همسر شاه اسپارتا «لئونيداس» بر سپاه ایرانیان پیروز می شود.

همان طور که استاد عباسی می فرمایند یونان در آن زمان دولت شهر بوده و هنوز به تمدن نرسیده بوده ، که بعد از متمدن شدن به امپراتوری برسد ، و در عنوان فیلم یونان را یک امپراتوری در نظر گرفته که به پا می خیزد.

فیلم جلسه 18 کلبه ی کرامت با عنوان دکترین کرشمه ی استر را می توانید با لینک مستقیم از سرور سایت دانلود نمایید:

دانلوددانلود : سرور سایت (Direct link) | لینک کمکی

 حجم:380 مگابایت

 منبع : دکتر عباسی

درباره امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.

7 دیدگاه

 1. آقا تبدیل یه فایل تصویری به صوتی چقدر طول میکشه مگه؟
  میخوای خودم تبدیلش کنم برات؟
  5 دقیقه فقط

  • امیر ( مدیر سایت )

   سلام علیکم
   دوست گرامی اگر صاحب اثر راضی نباشد چی؟
   اون موقع هم می تونید تو 5 دقیقه تبدیل کنید و واسه دانلود قرار بدید ؟

   استاد حسن عباسی راضی نیستن که جلسات کلبه کرامت به صورت صوتی در اینترنت قرار داده شود و دلیل آن هم در صفحه ی زیر توضیح داده شده:
   https://dr-abbasi.ir/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84
   و شما هم می دانید که بدون رضایت استاد این کار حرام است.
   یا علی

   • سلسله بحث های کلبه کرامت یه سری مباحث تخصصی هستن که جناب دکتر از رو تصویر و فیلم یه سری توضیحات میده که اگه بصورت تصویری نبینی چیزی متوجه نمیشی!

 2. 300 شهید در یک کانال + تصویر

  به گزارش «شیعه نیوز»، یکی از حزن انگیزترین و در عین حال حماسی ترین لحظات فکه، ماجرای گردان حنظله است؛۳۰۰ تن از رزمندگان این گردان درون یکی از کانال ها به محاصره ی نیروهای عراقی در می آیند.آن ها چند روز رو صرفا با تکیه بر ایمان سرشار خود به مبارزه ادامه می دهند و به مرور همگی توسط آتش دشمن و با عطش مفرط به شهادت می رسند.حاج سعید قاسمی که در عملیات والفجر مقدماتی، مسئولیت واحد اطلاعات عملیات لشکر ۲۷ محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله) را بر عهده داشت از سرنوشت گردان حنظله می گوید:ساعت های آخر مقاومت بچه ها در کانال، بی سیم چی گردان حنظله حاج همت را خواست. حاجی آمد پای بی سیم و گوشی را به دست گرفت.
  صدای ضعیف و پر از خش خش را از آن سوی خط شنیدم که می گوید: احمد رفت، حسین هم رفت. باطری بی سیم دارد تمام می شود. عراقی ها عن قریب می آیند تا ما را خلاص کنند. من هم خداحافظی می کنم.حاج همت که قادر به محاصره ی تیپ های تازه نفس دشمن نبود، همان طور که به پهنای صورت اشک می ریخت، گفت: بی سیم را قطع نکن… حرف بزن. هر چی دوست داری بگو، اما تماس خودت را قطع نکن.صدای بی سیم چی را شنیدم که می گفت: سلام ما را به امام برسانید. از قول ما به امام بگویید: همانطور که فرموده بودید حسین وار مقاومت کردیم، ماندیم و تا آخر جنگیدیم

 3. سلام
  با تشکر از زحماتتون…یا علی

 4. سلام.آخه خدا خیرتون بده تو بخش سوالات متداول نوشتین از نظر شرعی درست نیست قرار دادن فایل صوتی کلبه کرامت!باشه مام قبول میکنیم!ولی لااقل این بخش سخنرانیای دانشگاهی دکترو به روز کنین شرحش به نظزتون میتونه جای فایل صوتیشو بگیره؟؟؟آخه فایل صوتی تونم به روز نمیشه!این کارتون درست نیس.اگه دروغ میگم بگو دروغ میگی! جواب میخوام!

  • امیر ( مدیر سایت )

   سلام علیکم
   بله شما درست می فرمایید ؛ ما به دلیل مشغله ای که داریم شاید کمی دیر شود که فایل های صوتی را در سایت قرار دهیم ، و اونهایی که به دستمون برسه حتما در سایت قرار می گیرد
   یا علی