دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Money

مستند  Hidden Secrets of MONEY یک برنامه ویدئویی چند قسمتی است که توسط اقتصادان آمریکایی Michael Maloney ( مایکل مالونی) ساخته شده است. این برنامه ویدئویی به بررسی فروپاشی اقتصاد در آمریکا و همچنین بررسی پول و امپراتوری دلار می پردازد. قسمت یک تا چهار این مستند تقدیم می گردد.

ایالات متحده آمریکا یک نظام امپریالیستی و جهان‌خوار محسوب می‌شود که با ایجاد هژمونی‌ در عرصه‌های مختلف نظامی، سیاسی، علمی و اقتصادی به ویژه با ایجاد یک ساختار نظام‌مند پول جهانی به دنبال برتری و سلطه‌جویی در سطح جهان است. ایالات متحده با القای سلطه استکباری خود در اذهان جهانیان، خود را یک تمدن برتر و قدرت فنا ناپذیر و لایزال معرفی می‌کند و نیز از هیچ‌گونه استعمارگری، جنگ‌طلبی و خون‌ریزی برای اثبات این امر دریغ نمی‌کند. مهم‌ترین پدیده‌ای که برای شناخت این نظام امپریالیستی باید در نظر داشت، نظام واحد جهانی پول یعنی دلار است. شکل‌گیری این سیستم پول جهانی با پشتوانه دلار آن هم به صورت کاملا اتفاقی در جنگ جهانی دوم سبب شد تا زمینه اصلی برای ابر قدرت شدن آمریکا در جهان پدید ‌آید و تنها تحقق این امر باعث شد که آمریکا بتواند در سایر عرصه‌ها نیز به امپراطوریِ خود دست پیدا کند.

دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya
دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya

اکنون این هیمنه تمدن غرب با رهبری ایالات متحده در حال فروپاشی است، آمریکا در حال حاضر با بیش از ۱۷.۵ تیریلون دلار بدهی از ۵۳ تریلیون دلار بدهی جهانی، یک تمدن پوشالی و یک نظام ورشکسته است. آمریکا با خلق پول بدون پشتوانه و دامن زدن به ربای سازمان یافته جهانی و صادرکردن آن به کشورهای دیگر و مبنا شدن دلار به عنوان پشتوانه پول سایر کشورها عملا نظام مالی جهانی را با یک بحران عظیم و یک فاجعه‌ی جهانی روبرو کرده است به طوری که با بررسی بحران‌های اقتصادی گذشته از سال ۱۹۳۰ تا به این سو می‌توان دریافت که سیستم مالی و پولی جهان با محوریت دلار آمریکا همواره مشکل‌زا و بحران آفرین بوده است.

دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya
دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya

لحظه شمار بدهی ایالات متحده آمریکا

دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya
دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya

لحظه شمار بدهی جهانی کشورها

کشورهای مختلف جهان متوجه این بحران و فروپاشی دلار آمریکا شده‌اند و سعی دارند با کنار گذاشتن دلار به عنوان مبنای پول خود و ایجاد پیمان‌های دوجانبه پولی بین خودشان برای مبادله با یکدیگر از خطر ورشکستی و فروپاشی در امان بمانند. یکی از همین اقدام‌ها قردادهای دوجانه بین پنج کشور برزیل، روسیه، هند و چین و آفریقای جنوبی است که تحت عنوان اتحادیه بریکس BRICS شناخته می‌شوند. در زمانی که تمامی کشورها به دنبال جایگزینی سیستم دلار هستند در کمال ناباوری مسئولین دولت جمهوری اسلامی همچنان به این سیستم معتقد هستند و مبادلات خود را بر پایه‌ی دلار انجام می‌دهند.

دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya
دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya

در طول ۳۵ سالی که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد ایالات متحده همواره جمهوری اسلامی ایران را خطر جدی برای نظام استکباری خود می‌دیده است. آمریکا در طول این سال‌ها جنگ‌های مختلفی از قبیل جنگ نظامی (سخت) و جنگ عقیدتی (نرم) به ایران تحمیل کرده است اما امروز به گفته مقام معظم رهبری با یک جنگ تمام عیار اقتصادی (نیمه سخت) روبرو هستیم؛ از تحریم‌های اقتصادی گرفته تا بلوکه کردن پول‌های ایران در خارج از کشور و مواردی از این دست که بر همگان آشکار است. اما در سوی دیگر آمریکا همیشه توسط عناصر خود فروخته و جاسوس در کشورهای مختلف توانسته ضربه جبران ناپذیری به کشور هدف خود بزند که جمهوری اسلامی نیز از قاعده مستثنی نیست.

معاون نیکلای چائوشسکو (رئیس جمهور رومانی) جاسوس CIA بود. او بعد از دست‌گیری توسط نیروهای امنیتی رومانی اعتراف کرد که آمریکایی‌ها از او به عنوان جاسوس دو کار خواسته بودند یک آنکه اولویت‌های کشور را به هم بزند و تغییر بدهد به طوری که اگر مثلا کشوری اولویت اولش اقتصاد مقاومتی و در ضمن آن عدم خروج دلار است او این مسئله را به اولویت آخر یعنی خرید کالاهای لوکس و بی ارزش و در پی آن خروج ارز از کشور تغییر بدهد. و دوم آنکه از او خواسته بودند که هرکسی را در حکومت در جای غیر تخصصی خودش بگذارد مثلا اگر فلان شخص تخصص امنیتی دارد او را در پست مربوط به اقتصاد به کار بگیرد.

نیکلای چائوشسکو (رئیس جمهور رومانی)

با این تفاسیر باید احساس خطر کرد که چرا در جمهوری اسلامی عده‌ای به دنبال تغییر اولویت‌های نظام در جایگزینی سیستم دلار هستند. ایران اولین کشوری بود مبادلات خود را با کشورهایی مثل چین و هند با ریال و پول همان کشورها انجام می‌داد ولی اکنون مبادلات ارزی ایران به دلار از زمان قبل نیز بیشتر شده است به طوریکه حتی ایران در بین کشورهای پیمان دوجانبه BRICS قرار ندارد.

میلیتون فریدمن از قول لنین اعلام می‌کند که اگر می‌خواهید کشوری را زمین بزنید از راه پولش او را به زمین بزنید. استراتژی ایالات متحده برای فروپاشی انقلاب اسلامی این است که او را از راه پولش زمین بزنند. اما غفلت مردم و مسئولین از این مهم یک اشتباه استراتژیک محسوب می‌شود. در اصول و مبانی جنگ نامتقارن بازی‌کردن در زمین خودی آن هم به قواعد دشمن یه اشتباه فوق استراتژیک است که امروز جمهوری اسلامی مرتکب آن شده است. استفاده از دلار بدون پشتوانه به عنوان پشتوانه ریال و استفاده از مدل‌های اقتصادی غرب و نیز وجود نهادهایی همچون بانک‌ و بورس و خصوصی‌سازی آنها از قواعد دشمن به حساب می‌آید که پیاده سازی چنین الگوهایی در کشور علت مشکلات معیشتی و عدم توان در مقاومت اقتصادی است.

دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya
دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya

دانشمندان و استادان اقتصاد غرب همچون پروفسور اشکرافت، جوزف استیگلیتز (برنده دو جایزه نوبل اقتصاد)، دیوید کورتنو مایک ملونی و سایر اندیشمندان‌شان به این مسئله مهم پی برده‌اند که دیگر این نظام اقتصادی و این سیستم پولی جواب‌گوی مشکلات معیشتی مردم نیست و نیز به فکر جایگزینی این سیستم واحد پول جهانی با پشتوانه دلار آمریکا افتاده‌اند. در حال حاضر بیش از ۱۳۰ مستند علمی و نیز بیش از ده‌ها کتاب و چندین فیلم و سریال در این زمینه ساخته و نوشته شده است که در این یادداشت مجالِ ذکر تمامی آنها نیست.

یکی از شاخص‌ترین مستندهایی که درباره کارکرد بانک‌ها و سیستم مالی جهان ساخته شده است مستند رازهای پنهان پول ساخته آقای مایک ملونی می‌باشد که فعلا چهار قسمت از آن توسط تیم ترجمه اندیشکده یقین زیرنویس شده است. مستند رازهای پنهان پول به دنبال نشان دادن چگونگی کارکرد سیستم پولی و نیز نحوه خلق پول و عملکرد بانک‌های مرکزی است و اینکه مردم را از شیوه کلاهبردای و فریب بانک مرکزی آمریکا با محوریت خلق پول بدون پشتوانه آگاه کند.

دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya
دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya

مایک ملونی مستند خود را با این جمله شروع می‌کند:“ما در حال ورود به بزرگترین بحران مالی هستیم که جهان تا به امروز به خودش دیده است. جابجایی ثروت در این دهه بزرگترین جابجایی در کل تاریخ خواهد بود.” او در ادامه چنین بیان می‌کند که: “کاری که شما باید انجام بدهید این است که آگاهی خود را بالا ببرید، آگاهی در زمینه تاریخچه پول و آگاهی از امور مالی و اینکه اقتصاد جهانی چگونه کار می‌کند و آگاهی از اینکه بانک‌ها و بازارهای بورس چگونه شما را فریب می‌دهند و چطور از شما کلاهبرداری می‌کنند.”

قسمت اول این مستند درباره تفاوت کارنسی از مانی است. کارنسی به پول رایج گفته می‌شود که ارزش آن متغیر و در حال نوسان است مانند دلار و سایر پول‌های رایج کشورها که هیچ پشتوانه‌ای ندارند. در عین حال mony ، پولی با ارزش ثابت و غیر نوسانی است مثل طلا و فلزات گران‌بها و پول‌هایی که پشتوانه دارند. مایک ملونی در ادامه این قسمت به بررسی ابعاد مختلف تفاوت مانی از کارنسی می پردازد و به این نکته اشاره می‌کند، دلار که پشتوانه سایر پول‌های رایج جهانی است هیچ گونه پشتوانه‌ای به نام طلا ندارد و بانک مرکزی آمریکا با چاپ دلار بدون پشتوانه در واقع تورم خودش را به سایر کشورها صادر می‌کند.

در قسمت دوم این مستند، مایک ملونی به بررسی علل صعود و سقوط تمدن‌ها و رابطه‌ی آن با سیستم پول بدون پشتوانه (کارنسی) و با پشتوانه طلا و فلزات گران‌بها (مانی) می‌پردازد. او تحقیق خود را از یونان ۶۰۰ سال قبل از میلاد شروع می‌کند؛ جایی که در یونان، طلا به عنوان پول با ارزش شناخته می‌شود. ملونی این سیستم پولی ثابت و طلا پایه را علت اوج‌گیری تمدن یونان می‌داند اما با بررسی بیشتر به این نکته اشاره می‌کند که امپراطوری یونان در طی هفت گام به کارنسی روی می‌آورد و با کنار گذاشتن پول ثابت و خلق سکه‌های ناخالص عملا باعث فروپاشی این تمدن عظیم می‌شود. ملونی معتقد است که این هفت گام امپراطوری در طول تاریخ بارها و بارها تکرار و باعث فروپاشی تمدن‌های مختلف شده است و این‌بار نوبت به فروپاشی امپراطوری آمریکا است.

در قسمت سوم مایک ملونی معتقد است که مرگ استاندارد دلار فرا رسیده و میخ بر تابوت دلار کوبیده شده است. او در مدت ۳۵ دقیقه به بررسی و اثبات این ادعای خود می‌پردازد. او یک تایم لاین از سال ۱۹۷۰ تا سال ۲۰۱۳ در نظر می‌گیرد و تمام اتفاق‌هایی که موجب شده تا دلار آمریکا در حال فروپاشی قرار بگیرید را مورد بررسی قرار می‌دهد. ملونی در این قسمت به کنار گذاشته شدن دلار از مبادلات جهانی و نیز به باز پس‌گیری طلا از خزانه‌داری آمریکا اشاره می‌کند و این را عامل اصلی بحران اقتصادی آینده آمریکا بر‌می‌شمارد. او سپس به بررسی نقش ایران در این ماجرا می‌پردازد و مشخصا از ایران به عنوان اولین کشوری که به سمت حذف دلار از مبادلات ارزی خود رفت، نام می‌برد.

مهمترین قسمت این مستند، قسمت چهارم آن است جایی که مایک ملونی رازِ بزرگترین کلاهبرداری تاریخ را برای ملت‌های جهان فاش می‌کند رازی که افشا شدن آن باعث تغییر و تحولات عظیمی در سیستم جهان و زندگی مردم می‌شود. رازی که کشف آن توسط مردم، فروپاشی سیستم مالی و بانکی جهان را در بردارد و این رازِ بزرگ چیزی نیست جز نحوه کلاهبرداری سیستم بانکی و بانک‌‌دارن در جهان به طوریکه در طول تاریخ چنین چیزی سابقه نداشته است که انسان‌ها توسط یک عده کوچک این‌گونه فریب بخورند. مایک ملونی به شیوه‌ی خارق العاده‌ای بزرگترین کلاهبرداری تاریخ را در هفت مرحله به تصویر می‌کشد و پرده از چهره شیطانی و ربوی نظام بانکی جهان می‌گشاید.

دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya
دانلود مستند رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Moneya

دبیر بخش اقتصاد – احمد ادریسی

پ.ن:

منابع و مدارک به کار رفته در متن اضافه خواهد شد.

منبع : باشگاه استراتژیست های جوان

این مستند در برنامه راز مورخ ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۳ معرفی گردید. موضوع این برنامه راز ” بزرگترین کلاهبری تاریخ” نام داشت. که به بررسی اقتصاد در حال نابودی آمریکا پرداخته بود.

به همراه زیرنویس فارسی که توسط اندیشکده یقین ترجمه شده و در پوشه ی هر قسمت قرار داده شده است.

قسمت های بعدی به محض ترجمه و تدریس توسط استاد حسن عباسی به مطلب اضافه خواهد شد.

مدت زمان: هر قسمت حدودا 30 دقیقه

موضوع :  رازهای پنهان پول Hidden Secrets of Money

فرمت:  Mp4 

کیفیت: عالی

دیگر مطالب و مستندات در جنبش ممانعت از جنگ با خدا ( به این جنبش بپیوندید )

دانلود فایل تصویری:

دانلود DirectLink   |  UploadBaz ( قسمت اول با نام Currency vs Money )

دانلودDirectLink   |  UploadBaz ( قسمت دوم با نام Seven Stages Of Empire )

دانلودDirectLink   |  UploadBaz ( قسمت سوم با نام Death Of The Dollar )

دانلودDirectLink   |  UploadBaz ( قسمت چهارم با نام The Biggest Scam In The History Of Mankind )

دانلوددانلود زیرنویس 4 قسمت به صورت جدا 

 حجم:هر قسمت حدودا 300 مگابایت

 منبع فایل : دکتر عباسی

درباره امیر (سردبیر پایگاه)

امیر؛ سردبیر پایگاه هستم و ماموریتم در این پایگاه انتشار فایل‌های جلسات استاد حسن عباسی است. هیچ دسترسی به استاد عباسی ندارم پس لطفا سوالات مهم خود که فقط استاد عباسی در توان پاسخ به آن است را برای ما ارسال نکنید و به سایت اندیشکده مراجعه نمایید و در آن پایگاه بپرسید.

89 دیدگاه

 1. قسمت 6 امشم اومده

 2. سلام

  قسمت 5 امش هم اومده

 3. همینطور لینک چهارم

 4. سلام برادر. لینک قسمت دوم مشکل داره

 5. با سلام و خدا قوت
  مستند رازهای پنهان پول قسمت 2و4 دانلود نمیشه….
  خواهشا اقدامات لازم را مبذول فرمایید!

 6. لطفا قسمت 5 و شش رو روی سایت قرار بدید

 7. لینکای دانلود تمامش کار نمیکنه یه فکری بکنید واسش

  • یکتا (دبیر بخش خبری پایگاه)

   بله اما متاسفانه فعلا امکان تغییر یا جایگزینی لینک‌ها مقدور نیست

 8. با سلام و خسته نباشید
  لطفا اگه میشه قسمت پنجمشو هم با زیرنویس آپلود کنید تو سایت مایک ملونی هستش چون ترجمه نداشت دانلودش نکردم

 9. سلام.
  هرچی میزنم رو لینکها خطای 404 میده.نظرات قبلی هارو هم خوندم,نباید مشکلی باشه اما نمیشه.چرا؟؟
  اینترنت خودمو هم چک کردم کاملا وصله.
  لطفا راهنمایی کنید.

 10. سلام.
  هرچی میزنم رو لینکها خطای 404 میده.نظرات قبلی هارو هم خوندم,نباید مشکلی باشه اما نمیشه.چرا؟؟
  اینترنت خودمو هم چک کردم کاملا وصله.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 11. سلام.بابا اينا كه همه لينكاش not foundميده؟خرابه

 12. سلام ببخشید وقتی از طریق UploadBaz دانلود انجام می دهیم تیلیغات نامناسبی وجود دارد لطفا کاری کنید فقط از طریق لینک مستقیم دانلود کنیم وهم چنین مشکلات لینک مستقیم را حل کنید ارور می دهد ممنون

 13. سلام مجدد

  من کلی سایت ها رو زیر و رو کردم تا عاقبت تو سایت آوینی پیداشون کردم. ولی فقط دو قسمتش زیر نویس داشت.
  ممنون که لینکها رو درست کردید. اومدم دیدم زیر نویسها اینجا هست از خوشحالی جیغ زدم.

  ممنووون

 14. سلام
  فایلها همه پاک شده. لطف کنید تو آپارات بذارید که پاک نشه.

  ممنون

 15. فایل سوم ظاهرا پاک شده. میگه فایل نات فوند!

 16. با سلام. از مترجمین عزیز می خواهم زیر نویس اپیزوت 5 و همچنین آپدیت شده “فروپاشی دلار ” را هم بگزارند .و به همه توصیه می کنم حتماً این فیلم را ببینند.

 17. سلام.آقا این سایتتون مشکل داره
  بیش از20 دفعه با مروزگرهای مختلف خواستم دانلود کنم نشد
  قبلا هم اینطور بوده
  ضمن اینکه نیاز نیست فایل ها رو با کیفیت عالی بگذارید اینجا
  کیفیت متوسط با حجم کم دانلودش راحتره
  کلا همه جوره از نظر دانلود مشکل دارید!!!

 18. هیچ کدام از عکس هایی که لینک کرده اید کار نمی کند.
  میشه درستش کنید.

 19. سلام
  لینک های دانلود فایل ها خراب است.
  لطفا تصحیح بفرمایید.
  با سپاس

 20. اقا قسمت 5 و 6 رو هم بزارید

 21. سلام
  خدا قوت ……….. فیلم زیر نویس نیست … ترجمه ؟

 22. سلام.اگه امکانش هست زیرنویس رو به صورت جدا آپلود کنید.من اشتباها پوشه ی زیرنویس رو پاک کردم!حالا باید دوباره دانلود کنم:(

 23. ما به دنبال اجرای طرحی جهانی برای حمایت از غزه و نابودی ظلم و ستم ( اسرائیل و آمریکا) هستیم
  آیا برای شما امکان دارد ما را در این مهم راهنمایی فرمائید
  عنوان حمایت : یکشنبه هر هفته یک سنگ به سفارت اسرائیل
  با لینک زیر به ما ارتباط برقرار کنید
  http://abrah9.blogfa.com/

 24. سلام
  میخواستم بدونم تاریخ ساخت این مستند کی هست ؟ ممنون

 25. به وبلاگم سر بزنید….نظر یادتون نره….
  هــــواداران نــــادر طــــالــــب زاده

  http://www.talebzadehfans.blogfa.com/

 26. سلام چرا اینقدر طول میکشه قسمتای بعدیو بذارید سایت مستند گذاشته ترجمه کنید دیگه

 27. با سلام و خسته نباشید خدمت شما و دوستانتون خواستم بگم واقعا ممنون از تلاشهاتون خدا حفظتون کنه مدتی بود چندان که باید نمیتونستم به دفاع از نظام اسلامی در برابر هجمه دوستان بپردازم خوشبختانه اطلاعات مستندهایی که زحمت کشیدین خیلی بکار میاد .به لطف خدا در دنیا و اخرت رو سفید باشین

 28. خسته نباشید.ممنون.ادامه بدین.منتظر ادامه و قسمت های بعدی هستیم
  با تشکر

 29. سلام ممنون از زحماتتون

  گفتید که زیرنویس فارسی تو پوشه ی هر قسمت قرار داده شده ولی اگه نگاه کنید می بینید که قسمت سوم زیرنویس تداره لطفا بررسی کنید و زیرنویس ها رو جدا بزارید.

  با تشکر

  • معاونت پایگاه

   علیکم السلام
   قسمت سوم زیرنویس دارد، اگر برای شما باز نشد با نرم‌افزار KMplayer پخش کنید؛ تنها بخش پنجم زیر نویس ندارد.

 30. سلام لطفا قسمت پنجمم بزارید اگر آماده است به نظرم پاسخ دهید

 31. سلام قسمت پنجمش هم اومده ، اگر زیرنویسش کنید واقعا ممنون می شوم

 32. سلام و خسته نباشید
  لطفا کیفیت متوسطش رو هم بذارید که حجمش کمتر باشه. راحتتر بشه دانلود کرد.

 33. سلام آقای مدیر پس مشکل ما رو حل نمی کنید؟ من مستند رازهای پنهان پول رو دانلود کردم اما ترجمه فارسی نداشت. مشکل کار کجاست؟ چکار باید بکنم؟ منتظر راهنمایی شما هستم.
  با تشکر

  • سلام
   با نرم افزار KMPlayer فیلم هارو تماشا کنید اگر زیرنویس ها باز نشد میتونید از قسمت Subtitles زیر نویس رو لود کنید.
   با تشکر

 34. زیرنویس قسمت دوم، چند دقیقه آخرش نیست!

 35. چرا افرادی مانند استاد عباسی و دکتر مجید شاه حسینی و دکتر بلخاري که از بزرگترین اندیشمندان و افراد اگاه کشور هستند نباید در راس تصمیم گیری در امور فرهنگی کشور باشند؟
  در ضمن از استادان عزیز تقاضا دارم به یکی از مهمترین معضلات حال حاضر کشور در زمینه اموزش عالی که برتری یافتن کمیت بر کیفیت است توجه نمایند.
  رشد بی رویه مراکز اموزش عالی بدون بنیه علمی و مدرک گرایی صرف در جامعه و نزول ارج و درجه دانشگاه های معتبر کشورمان و دانش اموختگان دانشگاه های معتبر در برابر رشد قارچ گونه مراکز فروش مدرک و ایجاد رقابتی ناعادلانه در فضای نابسامان اشتغال کشور و در نتیجه از دست دادن اسعداد ها و نخبگان و فرار مغزها از آفت های وجود این مراکز جزوه محور و عدم توجه به برتری داشتن کیفیت بر کمیت است.

 36. سلام .بحث خیلی خوب و روشنکری بود ما که برای حل ربای جهانی دست بازی نداریم پس تصمیم کرفتیم ربایی که بواسطه بانکها دچارش شدیم رو از مالمون پاک کنیم به همه دوستان هم توصیه میکنم حداقل کاری که میشه انجام داد رو انجام بدن از اقای دکتر و تیمشون تشکر میکنم و براشون از خداوند ارزوی توفیق روزافزون دارم.موسوی از کرج

 37. سلام آقا من این مستند رو دانلود کردم اما ترجمه نداره! چیکار باید بکنم؟ لطفا راهنمایی ام کنید

 38. سلام
  برادر این مستند ها هم در حال آپلود شدن هستند!
  به زودی لینکاشو میدم قرار بدید.

 39. آقا این زیرنویس ناقص میاد !!!!!!!!!!

 40. با سلام
  من ویدئو ها را دیدم، یکم دلم بد شد، گفتم شاید قصد توجیه گرونی طلا در یکی دو سال قبل رو داره.
  در ادامه دیدم خودش فروشنده طلاست.
  حالا فارغ از این نباید از یک مدل غربی به مدل غربی دیگه بریم، باید چرخه اقتصادی و پولی بررسی بشه و بسوی بانک های با مدل قرض الحسنه و اقتصاد اسلامی بریم.

 41. BRICS اتحادیه است نه پیمان پولی چند جانبه. در ثانی، بریکس، ۵ کشور است و از ۲۰۱۰، افریقای جنوبی هم (S)، به آن اضافه شده است. لطفا اصلاح بفرمایید.
  می شود برای آن قضیه چائوشسکو و معاونش، بفرمایید منبعتان کجاست جون موضوع جالبی است و میخواهم اطلاعات دقیق تری پیدا کنم.
  ممنون

  • معاونت پایگاه

   بله حرف شما صحیح است، اما اساس بر همین پیمان چندجانبه پول است که پس از شکل گیری این موج جدید در اداره اقتصادی شکل گرفت، این اتحادیه به وجود آمد. اگر مستند را مشاهده کنید بیشتر متوجه خواهید شد
   در مورد قضیه جاسوسی ان‌شاالله منابع را درج خواهیم کرد.

 42. استاد عزیزسلام
  من دبیر هستم و از بیانات زیبای شما فوق العاده استفاده کردم و حتما بحث های شما را پیگیری خواهم کرد. ازخاوند متعال سلامتی و موفقیت روزافزون شما را می خواهم.

 43. سلام.خواهشا جواب بدید…
  استاد گفتن که نزدیک 150 مستند دیگه شبیه این مستند هم هست که راجع به این موضوعه و خودشون اونها رو تدریس کردن.اول این که چجوری این مستند ها رو تهیه کنیم خودشون گفتتن که از فضای سایبر پیدا کنین ولی اسمشون رو نگفتن…
  دوم این که جلسات تدریس این مستند ها توسط استاد رو از کجا پیدا کنیم؟
  باور کنید اگه میتونستم خودم میرفتم میپرسیدم مزاحم شما نمیشدم…!

  • آقا حسین یه زحمت بکش جلسات شورش علیه طمع رو دانلود کن که میتونی از سه سایت ystc.ir و کلبه کرامت استفاده کنی …..

 44. بیصبرانه منتظر قسمتهای بعدی هستم.تشکر

 45. میشه خواهش کنم در اپارات قرار بدین تا کسایی که مثه من نمیتونن دانلود کنن بتونن ببینن؟لطفا اگه میشه

 46. همين ديروز و پريروز دوبار اين مستند رو پخش كرد
  چرا جو ميدين كه ممنوعه؟

 47. سلام با تشکر.
  در ضمن تکرار این برنامه ممنوع نشد. در حقیقت من امروز تکرار برنامه رو دیدم (28 تیر) و استاد عباسی مابین حرفهاش گفت توی اینترنت بگردید این مستند رو پیدا کنید و کامل ببینید.
  باز هم ممنون.

  • معاونت پایگاه

   علیکم السلام
   بله متاسفانه اشتباه به دریافت اطلاع رسانی از ما بود بروز رسانی نوشته نیز انجام شد
   از تاخیر در تایید نظرات پوزش می طلبیم

 48. سلام خسته نباشین
  فایل قسمت دوم دانلود نمیشه و ارور میده که سرور سایت مشکل داره
  اگر ممکنه بررسی کنید
  ممنون التماس دعا

  • معاونت پایگاه

   علیکم السلام
   بررسی کرده شد مشکلی نیست لطفا مجددا امتحان بفرمایید
   یا علی

 49. سلام . فایلهاتون دانلود نمیشن؟

 50. با سلام

  خداقوت میگم خدمت دکتر و مدیدیت سایت آقا امیر
  هر چند تلاش شما قابل تمجیده اما نیمدونم چرا انگار اثر کمی داره: شاید بگید نمیگذارند یا اینکه یارانتون کم هستند یا مردم یا دولت یا … ما هم منکرش نیستیم که راه خدا بس سخته اما نیت خالص خیلی مهمه مثلا چرا گفتید بازپخش این برنامه ممنوع اعلام شده در حالیکه همین یک ساعت پیش راس ساعت مقرر 16 روز شنبه 28 تیر این برنامه تکرار شد،شاید این ترفندی بود برای دانلود بیشتر اما هدف وسیله رو توجیه نمیکنه . شاید بگید مسولین نظرشون رو تغییر دادند که بعیده.
  وسلام
  یاعلی

  • معاونت پایگاه

   علیکم السلام
   متشکریم، خیر هیچکدام از این مطالب نبوده و تماس های ما با صدا و سیما این برداشت را به ما القا کرده بود که به حمد الله اینطور نبود . همینجا به طور رسمی از این اشتباه غیر عمد خود از خوانندگان و مخاطبان محترم پوزش می طلبیم.

 51. سلام.لینکا خرابن؟

  • معاونت پایگاه

   علیکم السلام
   به علت حجم بالای دانلود سرورها زیر فشار هستند . مجددا امتحان بفرمایید یا از پیوند کمکی بهره ببرید.
   با تشکر

 52. تکرار برنامه راز که امروز (شنبه) پخش شد
  کی گفته ممنوعه

 53. سلام
  من تکرار این برنامه رو شنبه دیدم. صدا و سیما ممنوع نکرده بود.
  چرا جو الکی میدی…؟!

 54. چذا فایلها دانلود نمیشن؟

 55. سلام
  من دانشجوی اقتصاد هستم
  علاقه مند هستم که وارد سیستم مطالعاتی شما بشوم
  امکان چنین کاری هست؟راهنمایی کنید

  • به وب سایت استاد به نشانی http://www.kolbeh-keramat.ir/attendance.php مراجعه کنید ضمناجلسات استاد هر 5 شنبه برگزار می شود.
   محل برگزاری: تهران نو، خیابان ۱۱ نیروی هوایی (شهید خشی)، ضلع جنوب غربی میدان اندیشکده (لوزی)، ساختمان فطرت، پلاک ۳۰. آخرین ایستگاه از خط چهار مترو – ایستگاه شهید کلاهدوز – خروجی پارک پیروزی.

 56. سلام.واقعا ممنون از تلاشی که میکنید.در این شبهای عزیز خدا پشت و پناهتون باشه انشاالله